Фрателло: Ми абсолютно не дорожили м'ячем у першій половині

0
179
Фрателло: Ми абсолютно не дорожили м ячем у першій половині
Україна здобула важку перемогу над Домініканською Республікою

На прес-конференції після переможного матчу з домініканцями тренер України Майк Фрателло вже почав думати про наступний матч.

"Обидві команди вийшли на матч дуже нервовими. У захисті ми проробили пристойну роботу, але ми абсолютно не дорожили м'ячем, зробивши 9 втрат за першу половину. Тільки коли ми почали впевнено тримати м'яч у руках, у нас пішла гра.

Дуже важливо, що Сергій Гладир зловив ритм, почав кидати, пішли хороші передачі. Хлопці по-хорошому завелися. Ми стали рухати м'яч, робити хороші, підготовлені кидки.

Дуже раді перемозі і завтра на нас чекає гра з фінами - командою, яка грає в абсолютному іншому стилі. Повертаємося в готель і будемо готуватися до наступного суперника", - зазначив Фрателло.

У свою чергу, тренер Домінікани Орландо Антігуа зазначив, що його команда провела хороші 35 хвилин, однак провал на початку третьої чверті коштував його хлопцям перемоги. "Ми зробили непогану роботу, але потрібно йти далі".

Нагадаємо, збірна України виграла стартовий матч чемпіонату світу з баскетболу у Домініканської Республіки 72:62.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Фрателло: Ми абсолютно не дорожили м'ячем у першій половині

За матеріалами: Планета Баскетбол