Sport bigmir,  31 серпня 2014, 19:25
0
327
В атаці Пух Джетер

У неділю, 31 серпня, збірна України з баскетболу програла матч другого туру чемпіонату світу 2014 Фінляндії.

Після вдалого старту нашої збірної в матчі проти Домінікани і гравці, й уболівальники з оптимізмом чекали на гру зі збірною Фінляндії.

Проте початок поєдинку склався не на користь наших хлопців. Хороший відсоток влучень із-за дуги допоміг Фінляндії зробити відразу два ривки в першій чверті - спочатку рахунок став 12:4, а потім дійшло до 16:7. Проте до честі українців, два дальніх потрапляння Гладиря та триочковий Липового дозволив нашій команді зрівняти рахунок. Більше того, перша чверть завершилася з перевагою нашої команди, 20:22, проте снайпер Сергій Гладир із-за пошкодження змушений був покинути паркет.

Друга чверть знову розпочалася з ривка фінів, які отримали 6-очкову перевагу. Наша ж команда майже 5 хвилин не могла набрати жодного очка, поки за справу не взявся Максим Пустозвонов - за 3 хвилини форвард набрав 10 очок і вивів Україну вперед. Підсумком першої половини стало все та ж мінімальна перевага України, 35:37

А ось у третій чверті стався страшний провал - після двоочкового попадання Пуха Джетера Україна не могла забити цілих 6 хвилин, а от суперники поступово нарощували відрив, довівши свою перевагу до +18 очок. Ситуацію зумів змінити наша молода зірка Святослав Михайлюк - найбільш юний учасник чемпіонату світу забрав кілька підбирань на чужому щиті і в кінці періоду організував ефектний данк після перехоплення, залишивши супернику лише 5 очок переваги, 57:52.

На початку четвертої чверті фіни швидко відірвалися на 10 очок, а за 5 хвилин до сирени перевага суперника вже сягала 17 очок. До честі наших хлопців, 9 очок Джетера і 6 Мішули змогли скоротити відставання від суперника до -5, але промах Пустозвонова з-за дуги фактично поставив крапку в цьому матчі. У нас дуже не вистачало Гладиря, а Слава Кравцов до своїх 8 підборів записав 0 очок.

Фінляндія - Україна- 81:76 (20:22, 15:15, 22:15, 24:24)

Україна: Джетер (24 + 9 передач + 5 підборів), Гладир (6), Липовий (3 + 4 підборів), Натяжко (6 + 1 підбір), Забірченко (2), Корнієнко (2 + 6 підборів), Пустозвонов (15), Мішула (8), Михайлюк (4), Зайцев (6 + 6 підборів), Кравцов (0 + 8 підборів + 5 втрат).

Майк Фрателло проиграл первый матч чемпионата мира с Украиной
Майк Фрателло програв перший матч чемпіонату світу з Україною
fiba.com

У вівторок, 2 вересня, Україна зустрінеться з Туреччиною.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Боролися до кінця: Україна поступається Фінляндії на чемпіонаті світу з баскетболу