Дива не сталося: Україна програла США і залишає чемпіонат світу з баскетболу

Sport bigmir,  4 вересня 2014, 20:17
0
538
Україна гідно виступила в першій чверті

У четвер, 4 вересня, в матчі останнього туру групового етапу чемпіонату світу з баскетболу Україна програла США.

Після несподіваної поразки в грі з Новою Зеландією нашим баскетболістам потрібно було обігравати США або програвати з якомога меншою різницею.

Американці почали гру дуже вальяжно. Що й казати, якщо перші очки США набрали на кінець другої хвилини гри, а вперше потрапили з гру в кільце України в середині чверті. Наша команда теж не вражала уяву атакою, але поступово вийшла вперед і наростила перевагу. Незважаючи на те, що до кінця чверті американці розбігалися, на перерву команди пішли за досить несподіваних цифр 19:14 на табло на користь України.

Друга чверть склалася для нашої команди гірше. До середини цього тимчасового відрізка збірна США змогла зрівняти рахунок, а потім Стефен Каррі триочковим вивів американців вперед. Ну а далі був провал, який призвів до 12-очок відставання перед перервою.

У другій половині наша команда могла робити тільки те, що дозволяли суперники. Американці грали у своє задоволення, а українці часто помилялися і втрачали суперника в швидких атаках. Підсумкова поразка поставила під сумнів турнірні перспективи команди Фрателло.

В пасив США можна віднести пошкодження Кайра Ірвінга, який за хвилину до закінчення матчу впав на паркет після зіткнення. Через перемогу Нової Зеландії над фінами Україна залишає цей турнір, поступившись двом своїм суперникам дорогу в плей-оф за різницею очок.

Україна - США - 71:95 (19:14, 13:30, 22:25, 17:26)

Україна: Джетер (13), Липовий (6 + 6 втрат), Забірченко (7), Корнієнко (4 + 6 підбирань), Кравцов (15 + 4 підбирання) - старт, Пустозвонов (0 + 4 підбирання), Михайлюк (3) , Натяжко (6), Зайцев (11), Пустовий (0)