Франція вперше виграє бронзу чемпіонату світу з баскетболу

Sport bigmir,  13 вересня 2014, 22:05
0
327
Франція виграла матч за третє місце

У суботу, 13 вересня, баскетболісти збірної Франції обіграли команду Литви і вперше у своїй історії завоювали бронзові медалі чемпіонату світу,

Читай також: Збірна США легко вийшла в фінал чемпіонату світу з баскетболу

Матч за третє місце чемпіонату світу з баскетболу 2014 року, який відбувається в Іспанії, завершився перемогою Франції з рахунком 95:93. Вирішальну перевагу французи добули в останній чверті.

Найрезультативнішим у складі переможців став Ніколя Батюм, який закинув 27 очок.

У литовців 25 балів на рахунку центрового Йонаса Валанчюнаса.

Литва проиграла

Литва програла

fiba.com

Для збірної Франції медалі чемпіонату світу стали першими в історії. Зазначимо, що французи є чинними чемпіонами Європи.

Фінальний матч турніру, у якому зіграють збірні США та Сербії, відбудеться в неділю.

Дивіться фотогалерею: Запальні красуні: Найяскравіші черлідерші чемпіонату світу