Атланта - Детройт 93:82 (16:12, 28:29, 24:20, 25:21)

А: Міллсеп (20 + 7 підбирань), Скотт (20 + 5 підбирань), Хорфорд (14 + 7 передач + 6 підбирань), Корвер (13 + 6 підбирань + 5 передач), Тіг (10 + 7 передач).
Д: Монро (16 + 20 підбирань + 6 втрат), Драмммонд (13 + 18 підбирань), Мікс (11), Калдуелл-Поуп (10).

ЛА Кліпперс - Бостон 102:93 (23:17, 24:20, 27:25, 28:31)

ЛАК: Гріффін (22 + 9 підбирань + 6 передач), Джордан (19 + 12 підбирань + 6 блок-шотів), Редік (16), Кроуфорд (16).
Б: Басс (17), Торнтон (15), Саллінджер (14 + 8 підборів), Смарт (14 + 7 передач), Олінік (11 + 7 підбирань + 3 перехоплення), Тернер (10 + 10 підбирань + 6 передач).

Голден Стейт - Денвер 122:79 (25:15, 30:13, 34:32, 33:19)

ГС: Томпсон (22), Каррі (20 + 8 передач), Лівінгстон (12 + 3 перехоплення), Барбоса (12), МакАду (11 + 5 підбирань), Лі (6 + 10 підбирань).
Д: Лоусон (19 + 6 передач), Нельсон (14 + 5 передач).

Мемфіс - Даллас 95:103 (16:25, 30:28, 29:29, 20:21)

М: Конлі (22), Газоль (20 + 8 підборів), Рендольф (18 + 15 підборів), Лі (12), Грін (11 + 8 підбирань).
Д: Елліс (25 + 7 передач + 5 втрат), Новіцкі (21 + 6 підбирань), Парсонс (150, Херріс (12 + 5 підборів), Чендлер (10 + 16 підборів).

Даллас вперше в сезоні обіграв команду, яка перебуває вище в турнірній таблиці Західної конференції. Незважаючи на те, що Бродяги вийшли вперед ще в першій чверті і майже весь матч зберігали перевагу, Мемфіс не збирався здаватися і в останній чверті навіть ненадовго вийшов вперед після триочкового Конлі за чотири хвилини до фінальної сирени. Однак замість того, щоб розсипатися, Мавс видали відповідний ривок 14-4, в рамках якого 8 очок набрав Новіцкі, якого Ведмеді ніяк не могли зупинити, і ще 4 очки записав на свій рахунок Рондо. Зазначимо, що Грін, який спочатку, за словами Йоргера, купувався як опція на позицію четвертого номера в разі, якщо суперник буде використовувати Смолл-болл, провів всі 12 хвилин останньої чверті на позиції легкого форварда, зробивши п'ятірку Гріззліс ще більше, ніж до того . Провів він їх, втім, не зовсім успішно, не реалізувавши жодної зі своїх чотирьох спроб і допустивши дві втрати. Мемфіс реалізував 3/22 триочкових за матч, а Мавс ще жодного разу в сезоні не програли в ситуації, коли виходили на останню чверть з перевагою.

Х'юстон - Індіана 110:98 (29:21, 26:24, 34:23, 21:30)

Х: Харден (45 + 7 передач + 4 перехоплення + 5 втрат), Ховард (14 + 17 підбирань), Брюер (13), Мотеюнас (10 + 9 підбирань).
І: Майлз (23 + 6 підбирань + 5 перехоплень), Слоун (17 + 6 передач), Хілл (13), Хібберт (12), Маінмі (9 + 14 підбирань).

Нью-Йорк - Нью-Орлеан 99:92 (22:16, 31:25, 25:24, 21:27)

НЙ: Ентоні (24 + 9 підбирань), Геллоуей (21 + 5 підбирань), Стаудемайер (14 + 6 підбирань), Сміт (12 + 6 передач), Хардуей (11).
АЛЕ: Еванс (23 + 9 підбирань), Гордон (20 + 5 передач), Ашик (11 + 17 підбирань), Андерсон (11), Пондекстер (10), Ажінса (8 + 11 підбирань).

Клівленд - Чикаго 108: 94 (24:19, 30:20, 30:23, 24:32)

К: Джеймс (26 + 5 підбирань + 6 втрат), Сміт (20), Ірвінг (18 + 12 передач), Лав (16 + 12 підбирань), Мозгов (15 + 15 підбирань), Томпсон (6 + 10 підбирань).
Ч: Батлер (20 + 7 підбирань), Роуз (18), Брукс (16), Газоль (11 + 11 підбирань), Гібсон (10 + 10 підбирань + 5 блок-шотів).

В одному з найбільш очікуваних матчів святкового дня Клівленд вдруге в сезоні обіграв Чикаго. На цей раз кавалеристам навіть не знадобився овертайм - грізний суперник був битий досить впевнено. Цю фразу рідко доводиться писати в цьому сезоні (та й взагалі останні кілька років), але Кавс дуже якісно відіграли в захисті, скориставшись тим, що Бики з якоїсь причини в атаці мало рухали м'яч і майже не рухалися самі, роблячи роботу баскетболістів Огайо ще легшою. На рахунку Чикаго всього 12 передач за матч, стільки ж, скільки у Кайра Ірвінга; Мозгову вдалося закрити щільно закрити Газоля, стримавши іспанця до реалізації 4/14; Батлер реалізував 6 з 16 за матч, але лише 2 з 9 під опікою ЛеБрона. У господарів не найкращим чином відіграв Лав (3/13), але це з лишком компенсувалося «гарячим» Смітом, котрий поклав 6 з 9 триочкових. Буллз жодного разу за весь матч не вийшли вперед, а ось перевага Кавс досягала 25 очок. Ця поразка стала для підопічних Тібодо шостою в останніх восьми матчах, що змусило Роуза дозволити собі не соромитися у виразах в розмові з журналістами, заявивши, що створюється враження, ніби команда навіть не намагається, просто відбуваючи номер на майданчику. Як зазначив один з журналістів, недооціненою перевагою трейдів для Кавальєрс стала можливість дати Джеймсу тільки 36 хвилин ігрового часу, не заграючи при цьому Міллера, Херріса або Джонса.

Мілуокі - Торонто 89:92 (25:22, 19:31, 18:15, 27:24)

М: Найт (20 + 5 підбирань + 5 передач + 4 перехоплення), Ільясова (14 + 7 підбирань), Мейо (13).
Т: Лаурі (18 + 5 підбирань), Росс (16 + 5 підбирань), Вільямс (15 + 4 перехоплення), Валанчюнас (11 + 13 підбирань + 5 втрат), А.Джонсон (11 + 7 підбирань), Васкез (10 ), Паттерсон (7 + 13 підбирань).

Клуб з Торонто буквально на зубах вирвав перемогу над Мілуокі, навіть незважаючи на невдалу гру у виконанні відразу двох своїх лідерів, ДеМара ДеРозала, що не набрав жодного очка і промазав всі 9 своїх кидків, і Кайла Лаурі, що видав реалізацію 8/25. Канадці компенсували це напором під чужим щитом, набравши 21 очко другим темпом проти 5 у Оленів. Крім того, у вирішальний момент підстрахував свою команду Терренс Росс. За 50 секунд до кінця Бакс знову підійшли на відстань одного очка, після чого дуже агресивно відіграли в захисті, дивом не перехопивши м'яч. Однак Рептиліям вдалося не тільки зберегти володіння, але ще і переправити м'яч Россу, який, дочекавшись, поки захисник пролетить повз, відправив у кільце кидок з середньої дистанції. В атаці у відповідь Найт знову скоротив розрив до мінімуму, але вісконсинці настільки захопилися пресингом, що забули Росса на своїй половині майданчика. Отримавши м'яч від Лаурі, свінгмен кидком зверху встановив фінальний рахунок поєдинку. Після цього у господарів було два шанси затягнути матч в овертайм, але абсолютно відкритий триочковий Найта не увінчався успіхом, а володіння Мейо після двох промазаних Лаурі штрафних закінчилося втратою.

Портленд - Сакраменто 98:94 (23:31, 28:25, 16:19, 31:19)

П: Лиллард (22 + 6 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення), Меттьюз (17 + 3 перехоплення), Олдрідж (10).
С: Гей (26 + 5 підбирань + 6 втрат), Казінс (22 + 19 підбирань + 4 блок-шоти + 5 втрат), Коллісон (13 + 8 передач + 7 підбирань + 5 втрат), МакЛемор (11 + 5 підбирань).

Неважливо, з ким грає Портленд вдома, проти будь-якого суперника команда Террі Стоттса може спорудити камбек в останній чверті, звичайно, попередньо відпустивши його вперед. Сьогодні у Першопрохідців навіть було виправдання: Олдрідж отримав травму руки, послабивши і без того розріджене фронт-корт орегонців. Додатковий час отримав Томас Робінсон, і молодий бігмен впорався досить непогано, прямо вплинувши на те, щоб Казінс раніше залишив паркет через черговий перебір персональних зауважень. Каліфорнійці неодноразово збільшували свою перевагу до двозначних показників, і ще на початку останньої чверті вона становила 9 очок, але слабка гра Кінгз на обох половинах майданчика визначила зміна лідера. Очікувалося, що повернення Казинса змінить ситуацію, але лідер Королів, повернувшись в гру, зробив дві втрати, отримав два персональних зауваження і швидко повернувся назад на лавку. За 32 секунди до кінця матчу перевага господарів становила всього 1 очко, але Ліллард не скористався можливістю спалити трохи часу і відразу помчав на кільце, заробивши право пробивати штрафні. Клатчер Портленда влучив в кільце всього раз, але Гей не зумів покласти зрівняльний кидок, а Коллісон в ще одній спробі заробити овертайм допустив втрату. Всього за матч гості 23 рази віддавали м'яч супернику, пропустивши 29 очок після втрат.

Фінікс - ЛА Лейкерс 115:100 (26:26, 25:25, 36:26, 28:23)

Ф: Драгіч (24 + підбирань + 5 передач), Томас (24 + 5 перехоплень + 5 втрат), Бледсоу (17 + 7 передач + 5 підбирань + 3 перехоплення), Маркіфф Морріс (15), Грін (13).
ЛАЛ: Янг (24), Хілл (12 + 9 підбирань + 6 втрат), Джонсон (12), Лін (10 + 10 підбирань + 3 перехоплення), Девіс (8 + 11 підбирань).

Олексій Лень провів на паркеті 19 хвилин, за які набрав 6 очок (1/2 з гри, 4/4 з лінії), 6 підбирань (1 в атаці), 3 блок-шоти, 1 перехоплення, допустив 1 втрату і отримав 1 персональне зауваження.