NBA: Нетс здолали Атланту, Мілуокі виграв у Чикаго

Бруклін - Атланта - 120:115 ОТ (25:24, 20:27, 29:31, 30:22, 16:11)

Б: Вільямс (35 + 5 підбирань + 7 передач + 3 перехоплення), Лопес (26 + 10 підбирань + 4 блок-шоти), Джонсон (17 + 6 підбирань + 5 передач), Богданович (15 + 6 підбирань), Андресон ( 11), Янг (10 + 7 підбирань)
А: Керролл (20 + 9 підбирань + 5 передач), Тіг (20 + 11 передач + 5 втрат), Хорфорд (17 + 7 підбирань), Міллсеп (16 + 12 підбирань + 3 перехоплення + 3 блок-шота), Корвер ( 16 + 11 підборів), Шредер (10)
Рахунок у серії: 2-2

Переможці Сходу в регулярному сезоні в плей-оф вже не демонструють ту ударну ігрову форму. У четвертому матчі серії проти Брукліна Атланта не змогла дотиснути Нетс, у складі яких воскрес Дерон Вільямс. Після гри він особисто зізнався, що провів свою найкращу гру не тільки в цьому сезоні, але і за весь час виступу у складі Брукліна. Захисник феєрично відіграв четверту чверть, набравши 16 очок при реалізації 4/4 з-за дуги. Перед початком заключного відрізка матчу гості вели вісім балів (82:74), проте за три хвилини Дерон відзначився п'ятьма очками, а Бойя Богданович і Алан Андерсон відправили у вороже кільце по трьох, і рахунок був зрівняний. Ще три поспіль атаки від Вільямса, у тому числі дві дальніх, і Бруклін вже вів шість очок. Команда Холлінс в заключній чверті реалізувала 7/8 "пострілів" через периметр. Однак у середині чверті Джефф Тіг вирішив спробувати все ж змінити хід зустрічі. Захисник Яструбів став головним ініціатором ривка 13-5, за підсумками якого гості вийшли вперед (101: 99). Але знову пішла треха від Дерона, і підмога від Брука Лопеса, проте Пол Міллсеп не дав матчу завершиться в основний час.

Велика частина додаткового часу пройшла в перестрілці. Господарі вирвалися вперед лише за півтори хвилини до кінця матчу, коли Богданович оформив ще один дальній постріл, а Таддеус Янг забив з фолом. Штрафний кидок він не реалізував, але триочковий гандикап був сформований. Яструби взялися "поливати" з-за дуги. В основному намагався Корвер, але три поспіль його триочкові спроби не принесли успіху.

Чикаго - Мілуокі - 88:94 (22:23, 27:29, 21:24, 18:18)

Ч: Газоль (25 + 10 підбирань), Батлер (20 + 10 підбирань + 6 передач + 4 перехоплення), Роуз (13 + 6 втрат), Гібсон (12), Ноа (10 + 13 підбирань + 6 передач + 3 блок- шота)

М: Картер-Вільямс (22 + 8 підбирань + 9 передач), Міддлтон (21 + 4 перехоплення), Адетокунбо (11 + 4 блок-шоти), Мейо (10), Пачулія (9 + 10 підбирань).
Рахунок у серії: 3-2

Здавалося, що перемога в четвертій грі на останній секунді - це максимум для Мілуокі. На виїзді Бакс не вигравали у Чикаго з грудня 2013 року, та й у цілому в гостях команда Джейсона Кідда діє абсолютно невиразно. Але в ситуації, коли нема чого втрачати, вдалося повною мірою скористатися кризою Дерріка Роуза і несподіваним різким спадом у грі Джиммі Батлера. Ця парочка реалізувала за матч 10/41. Причому Батлер після 20/24 кидків із "фарби" в перших чотирьох зустрічах, в цьому матчі лише раз точно атакував з трисекундної зони при 14-ти спробах. Перша чверть видалася на диво. Гості відірвалися 9-0, після чого Бики відповіли своїм риком 21-4, але першу 12-хвилинку Олені закрили своїм спуртом - 10-1. До великої перерви йшла щільна боротьба. Ніхто з опонентів не зміг відірватися, як, втім, і в третій чверті, але відсоток реалізації Биків вже ставав непристойним (29%).

Майкл Картер-Вільямс в третій чверті отримав травму щиколотки, але зумів повернутися на паркет. Його присутність була необхідна Оленям. Саме він повністю перегравав Дерріка, а Кріс Міддлтон чудово підтримував запал свого товариша з команди. У першій половині вони набрали 29 очок, реалізувавши 12/18. Екс-захисник Філадельфії в заключній чверті після травми відзначився ще вісьмома балами. У Чикаго відсоток реалізації впав до 23%. У заключному відрізку матчу Буллс лише двічі подали надії на порятунок. Спочатку Батлер і Хоакім Ноа оформили міні-ривок 5-0, який скоротив відставання до трьох очок (77:80), а після чергового провалу Роуз і Пау Газоль видали 6-0. Однак Картер-Вільямс і Джон Хенсон повернули перевагу у вісім очок. Треба сказати, що в четвертій чверті Бики з "фарби" реалізували 6/20 і промазали всі п'ять триочкових. Природно при такій точності навіть рідні трибуни не допоможуть. Тепер бикам доведеться повертатися в Мілуокі, де Бакс з новими надіями спробують продовжити серію.

Портленд - Мемфіс - 99:92 (27:22, 28:26, 13:27, 31:17)

П: Ліллард (32 + 7 передач), Олдрідж (18 + 12 підбоирань), Маккалум (18 + 5 підбирань), Леонард (13 + 13 підбирань), Батюм (12 + 13 підбирань)
М: Газоль (21 + 7 підбирань + 6 передач), Лі (19), Удріх (13), Рендольф (12 + 9 підбирань), Калатес (12 + 3 перехоплення)
Рахунок у серії: 1-3