NBA: Атланта зрівняла рахунок у серії з Вашингтоном, Мемфіс поступився Ворріорз

Вашингтон - Атланта - 101: 106 (26:29, 29:36, 20:20, 26:21)

В: Біл (34 + 6 підбирань + 7 передач + 3 перехоплення), Пірс (22 + 5 підбирань + 3 блок-шота), Сешнз (13 + 5 передач), Нене (12 + 7 підбирань), Байнум (10).
А: Тіг (26 + 8 передач), Міллсеп (19 + 6 передач), Хорфорд (18 + 10 підбирань), Шредер (14 + 8 передач).

Рахунок у серії: 2-2.

Вперше в поточному плей-оф Вашингтон поступився на своєму полі. Атланта нарешті продемонструвала гру близьку до тієї, яка привела її на перше місце Сходу за підсумками регулярного сезону. Заграв Джефф Тіг, хоча спочатку у нього знову не йшов кидок. Крім того, оформив ключовий триочковий кидок за півтори хвилини до кінця, після чого перевага гостей зросла до семи балів. На пару з Деннісом Шредором вони віддали 16 передач, та ще й Пол Міллсеп, який повністю одужав після застуди, додав 6 точних псів. Враховуючи, що дальні кидки в цій серії у команди Буденхольцера не особливо йшли, то з самого початку Яструби зробили ставку на атаку з трисекундної зони. Столичний клуб явно пропустив цю ініціативу. За першу чверть господарі набрали лише два очки з "фарби" проти 18-ти у суперника. Хоукс чудово рухали м'яч, задіяні були фактично всі гравці. У підсумку - 59% з гри і 10 передач за перші 12 хвилин. Лише 6/9 триочкових кидків Колдунів виявилися рятівними. У наслідку команда Ренді Вітмена налагодить атаку через трьохсекундну зону. Той же Нене видасть кілька данків, проте ефектні кидки зверху не особливо надихали всю команду.

Аналогічну точність гри показала Атланта і у другій чверті, але вже в хід пішла різноманітність атаки. Поступово гості пробували дальні постріли. Однак темп, вигідний для гостей, не спадав і знову 10 передач на рахунку Хоукс. У середині другої чверті Яструби оформили невеликий ривок 12-4, який дозволив зафіксувати максимальний в цьому матчі 14-очковий гандикап. Жодна з команд не змогла видати точність вище за 40%. У Вашингтона спочатку намітився перелом матчу. Чаклуни почали другу половину з ривка 9-0. Потім на фоли посадили Міллсеп. Однак Джефф Тіг і Перо Антіч через декілька хвилин повернули перевагу в 8-10 очок, які тримали до кінця чверті. Пол Пірс продовжував демонструвати мало не ідеальну точність, в ось приціл у Рамона Сешнса і Бредлі Била в третій чверті був збитий - 3/12. Якщо другий реабілітувався в заключній 12-хвилинці, набравши 13 очок і в підсумку встановивши особистий рекорд результативності в плей-оф (34), то перший явно програв свою дуель Тігу. Джефф в заключному відрізку матчу оформив 10 балів. Столичній команді вдалося підібратися спочатку на чотири, тому на три очки. П'ятий матч пройде в Атланті, де вже точно повинен нагадати про себе Кайл Корвер. Сьогодні він був ще скромнішим, ніж в минулій грі, зробивши всього чотири кидки.

Мемфіс - Голден Стейт - 84: 101 (20:28, 24:33, 20:21, 20:19)

М: Газоль (19 + 10 підбирань + 6 передач), Рендольф (12 + 11 підбирань), Грін (11), Конлі (10 = 7 передач + 3 перехоплення), Картер (10 + 7 підбирань)

ГС: Каррі (33 + 8 підбирань + 5 передач), Грін (16 + 10 підбирань + 7 втрат), Томпсон (15), Барнс (12 + 6 підбирань), Ігуодала (11), Богут (4 + 9 підбирань + 3 блок-шоти)

Рахунок у серії: 2-2