NBA: Голден Стейт впевнено зрівнює рахунок у фінальній серії

Sport bigmir,  12 червня 2015, 08:05
0
128
Голден Стейт зрівнює рахунок у серії

Зміни у складі дали результат і команди повертаються в Окленд за рівного рахунку.

Клівленд - Голден Стейт 82:103 (24:31, 18:23, 28:22, 12:27)

К: Мозгов (28 + 10 підбирань), Джеймс (20 + 12 підбирань + 8 передач), Томпсон (12 + 13 підбирань), Деллаведова (10).
ГС: Ігуодала (22 + 8 підбирань), Каррі (22 + 6 передач), Грін (17 + 7 підбирань + 6 передач), Барнс (14 + 8 підбирань).

Рахунок у серії: 2-2.

Перед четвертим матчем серії Стів Керр зважився на зміни в стартовій п'ятірці, здивувавши, напевно, всіх своїм вибором. З перших хвилин на паркеті з'явився Андре Ігуодала, котрий в перших трьох матчах чудово стримував Джеймса. Виникали побоювання, що це ще сильніше розв'яже Кавс руки в боротьбі за підбирання, однак після нерівного старту (господарі розпочали зустріч з ривка 7-0) підопічні Керра змогли якщо не повністю убезпечити свій щит від підбирань в нападі, то як мінімум не дозволити цьому перетворитися в насущну проблему.

У перерві Блатт зумів "зарядити" своїх підопічних на неприємний для ока, але приємний для результату баскетбол, боротьбу за відскоки й виснажливий захист. Це принесло тимчасовий результат: 15-очкова перевага гостей скоротилася до 3 пунктів, Воїни реалізували всього третину своїх кидків, а Клівленд зібрав більше підбирань під кільцем Ворріорз (7), ніж самі Ворріорз (6). Всі 12 хвилин чверті відіграв ЛеБрон Джеймс, який отримав у другому періоді розсічення голови. Після жорсткого фолу від Богута зірка Кавс при падінні вдарився головою об камеру оператора, який сидів за щитом, але, незважаючи на кровотечу, відразу ж повернувся в гру. Шви накладати не довелося - рану залили клеєм.

Керр, в свою чергу, відмовився давати своєму лідерові відпочинок після великої перерви, залишивши Каррі в грі аж до моменту, коли Клівленд викинув білий прапор. Сталося це за три хвилини до фінальної сирени, коли різниця в рахунку становила 19 очок. На той момент атака каліфорнійців вже просто не помічала опору з боку суперника. Джеймс закінчив четверту чверть з нулем у графі "очки" і всього з 22 кидками за підсумками матчу. Можливо, позначилася втома, може, бажання заграти партнерів, але досвід попередніх матчів показує, що у Клівленда є шанс на перемогу тільки коли Джеймс виконує близько 35 кидків за гру, збираючи на себе всю увагу суперника, дозволяючи іншим відкриватися для триочкових, боротися за підбір і швидко повертатися в захист. Керр ж продемонстрував, що навіть на фінальній стадії не боїться експериментувати і відмовлятися від того, що не працює, уникаючи помилок інших недосвідчених наставників. Його рішення випустити Ігуодалу у старті призвело до найкращої гри форварда в сезоні, включаючи весь регулярний чемпіонат, і дозволило освіжити напад команди.