ЧЄ U-20. Збірна України з баскетболу стартувала з перемоги над Польщею

Sport bigmir,  7 липня 2015, 17:42
0
95
Олександр Кобець

Швидкість і перевага під щитами зумовила успіх збірної України в першому матчі молодіжного чемпіонату Європи

Вже на самому початку зустрічі за рахунок переваги в рості і кращого вибору позиції Сергій Приймак, Антон Дзюба та Олександр Антіпов регулярно виявлялися першими на підборі як під своїм, так і під чужим щитом. Це дозволило "жовто-синім" швидко вирватися вперед, ну а триочкові Євгена Балабана у другій чверті зафіксували 12-очкову різницю між командами.

Збірна України, що мала солідну фору під щитами, та й просто в майстерності, довго утримувала перевагу в 8-12 очок, але під кінець третьої чверті і в неї настав кризовий момент. Поляки за рахунок пресингу в захисті та індивідуальних дій у нападі скоротили відставання всього до двох очок. Але не встиг Володимир Коваль взяти тайм-аут, як його команда буквально за півтори хвилини зробила ривок 7: 0 - відрізнялися Антипов і Кобець. Після цього інтрига вичерпалася - під останній чверті українці легко добили противника, вигравши матч з перевагою "+24".

Україна U-20 - Польща U-20 - 79:55 (23:12, 23:20, 11:16, 22: 7)

У: Сидоров (6 + 6 передач), Білоус (2), Приймак (11 + 9 підборів), Дзюба (9 + 8 підборів), Антипов (21 + 12 підбирань) - старт; Кобець (11 + 4 перехоплення), Балабан (10 + 6 підбирань), Бояркин (4 + 6 підбирань), Орлов (3), Тарасенко (2), русла (0)

П: Дзержак (0 + 5 передач), Вадовський (14), Жолніревіч (9), Йежке (2), Вітлінський (5) - старт; Ніжоль (16), Конопацький (4), Кулка (3 + 6 підбирань), Прюфер (2), Чосновскі (0), Ставяк (0).

Двоочкових кидки: 23/48 (47,9%) - 12/35 (34,3%)

Триочкові кидки: 7/23 (30,4%) - 7/27 (25,9%)

Штрафні кидки: 12/14 (85,7%) - 10/15 (66,7%)

Підбори: 57-31; Передачі: 14-9; Втрати: 15-17

Завтра збірна України проведе другий матч групи, в якому зустрінуться з Чехією. Початок матчу - 19:45.