Україна розпочинає другий раунд з поразки від Туреччини на молодіжному Євробаскеті

Sport bigmir,  14 липня 2015, 08:08
0
82
Україна поступилася Туреччині на молодіжному Євробаскеті

Збірна Володимира Коваля за десять хвилин третьої і четвертої чверті пропустила ривок 2:32 і не мала шансів виграти матч.

Збірна України змогла гідно провести першу половину матчу проти Туреччини, але вийшовши вперед у третій чверті 49:40, занадто рано повірила у свій майбутній успіх і провалила решту матчу.

З перших хвилин українці, які не мають сильних центрових, зіткнулися з проблемами під щитами. У турків дві третини всіх очок приносили бігмени Косут і Арар, в той час як "жовто-сині" намагалися відповідати швидкістю і триочковими кидками. Мабуть, першу половину зустрічі підопічні Володимира Коваля виглядали навіть цікавіше за своїх суперників, а тому триочковий від Олександра Антипова, який вивів Україну вперед 37:34 під завісу другої чверті, виглядав як перемога закономірності.

У третій чверті Україна продовжила опиратися господарям. Турки самі стали робити помилки, через які різниця в рахунку стала збільшуватися. Український успіх триочковим закріпив Олександр Кобець, а вже через кілька секунд фаст-брейк слем-данком завершив Антон Дзюба – так за три хвилини до кінця третьої чверті рахунок став 49:40.

Проте все, що було далі, можна записати українцям лише в пасив. Туреччина налагодила захист, а щось цікаве придумати в нападі Україна не могла. Не могла і поступово втрачала перевагу – майже кожна атака "червоно-білих" завершувалася легкими влученнями з "фарби". Під кінець третьої чверті статистика свідчила про те, що турки набрали з трисекундної зони 38 очок, в той час як Україна – лише 18.

Ситуація стала погіршуватися з тим, як наші захисники почали робити дурні втрати. Ігор Бояркін, Ілля Сидоров, Олександр Кобець, Антон Білоус – наприкінці матчу грубо помилялися всі. Наша збірна відверто "попливла", а Туреччина, навпаки, впіймала кураж, довівши до середини четвертої чверті свій ривок до цифр 32:2. На жаль, навіть прийнятну різницю в рахунку українці зберегти не змогли, хоча без точних влучень Дзюби і Кобця під кінець матчу могло б бути і гірше.

Україна U-20 – Туреччина U-20 - 62:79 (16:18, 21:16, 12:16, 13:29)

У: Бояркін (4 + 4 передачі + 3 перехоплення), Сидоров (6 + 4 передачі), Приймак (4), Антипов (7 + 15 підборів), Орлов (4) - старт; Дзюба (18 + 9 підборів), Кобець (16), Балабан (3), Білоус (0), Руслов (0)

Т: Озмірзак (11 + 5 підбирань + 8 передач), Оздеміроглу (7), Бірсен (9 + 11 підборів), Челеп (2), Косут (24 + 11 підбирань + 3 блок-шоти) - старт; Арар (11 + 5 підбирань), Демір (6), Уруглу (5), Гечім (4 + 5 підбирань), Улубай (0), Ясар (0).

Двоочкові кидки: 11/42 (26,2%) - 35/75 (46,7%)

Триочкові кидки: 8/28 (28,6%) - 4/15 (26,7%)

Штрафні кидки: 16/22 (72,7%) - 5/10 (50,0%)

Підбори: 43-49; Передачі: 14-16; Втрати: 15-13