Український Хімік обіграв Ювентус в Кубку Європи

Sport bigmir,  5 листопада 2015, 14:32
0
194

У матчі другого туру групового етапу Кубка Європи FIBA южненці були сильнішими литовського клубу.

Неймовірний напруження боротьби протягом усього ігрового часу привели южненський команду до перемоги у виїзній грі проти бронзового призера Литви, команди Ювентус.

Команди по ходу зустрічі раз у раз зрівнювали рахунок і мінялися в ролі лідера. Господарі більш вдало провели перші хвилини зустрічі і повели в рахунку 8: 2. Однак Олег Юшкін зміг швидко внести корективи в гру, южненцям вдався ривок 14: 2. До кінця чверті Хімік мав двозначне перевага 10:20. Початок другої чверті знову опинилася за Ювентусом, який зміг зрівняти рахунок 24:24. Далі на майданчику спостерігалася рівна гра з акцентом на захисні дії. Хімік зміг піти на перерву з мінімальним відривом 34:35.

У другій половині зустрічі команди не відпускали далеко один одного в рахунку. Ювентус зміг відірватися на 6 пунктів 49:43, а Хімік на 5 очок 66:61. За дві хвилини до закінчення основного часу рахунок на табло був рівний 69:69, і команди обмінялися дальніми влучаннями. Бранден Фрейзер (69:72), Мартін Лінкевічус - 72:72. В'ячеслав Петров вивів Хімік вперед з лінії штрафних (72:74), у той час як Ювентус не зміг реалізувати свою атаку.

У нашої команди були всі шанси довести матч до перемоги в основний час, однак затяжна атака южненців з множинними підбираннями не досягнула мети, і у швидкій атаці, господарі зрівняли рахунок - 74:74. На останню атаку у нашої команди ще залишався час, проте кидок із сиреною від Фрейзера виявився неточним.

В овертаймі підопічні Олега Юшкіна смотрелись більш впевнено і грамотно розігрували перевагу в трисекундній зоні. В'ячеслав Петров раз за разом приносив очки команді то з лінії штрафних, то кидком з-під кільця. Хоча литовці й вийшли вперед за хвилину до кінця зустрічі 80:79, а далі 84:83, Хімік вчинив перелом у грі - три очки від Фрейзера допомогли южненцям повернути лідерство і в підсумку вирвати перемогу.

Потім послідував перехоплення у виконанні Рябчука і два очки з лінії штрафних. На це господарі паркету змогли відповісти лише двома очками, а фінальну крапку в швидкому відриві поставив Сергій Попов.

Ключовими гравцями Хіміка стали В'ячеслав Петров і Брендан Фрейзер, які удвох принесли команді 50 очок.

БК Ювентус - БК Хімік ВІД 86:90 (12:20, 22:15, 18:15, 22: 24,12: 14)

БК Хімік: Петров - 26 очок, 7 підбирань, Фрейзер - 24 очка, 7 підбирань, 7 передач; Шоу - 10 очок, 2 підбирання; Попов - 9 очок, 1 підбирання; Конєв - 7 очок, 7 підбирань;

БК Ювентус: Желеніс - 16 очок, 4 підбирання; Баттерфілд - 14 очок, 1 підбирання, 3 передачі.

Після завершення ігор Кубка Європи ФІБА 4 листопада в групі L дві команди мають у своєму активі по дві перемоги - южненський Хімік і естонський Тарту Рок, команди ЕТА Енгом і Ювентус поки двічі в програші. Але в наступному турі ця ситуація зміниться для всіх учасників квартету, тому що 10 листопада, зустрівся два лідери і два аутсайдера групи. Хімік проведе наступний матч Кубка Європи на виїзді.