Кубок Європи ФІБА: Хімік завершив груповий етап без поразок

Sport bigmir,  3 грудня 2015, 11:12
0
85

У матчі шостого туру групового етапу Кубка Європи ФІБА южненський Хімік знову здобув перемогу.

Южненський "Хімік" завершив груповий етап Кубка Європи ФІБА, домігшись ідеального результату і записавши на свій рахунок розгромну перемогу в шостій грі етапу, обігравши "Тарту Рок" за рахунку 81:56.

Уже на старті гри южненська команда захопила лідерство завдяки точним кидкам Рябчука, який приніс шість очок команді (дальній кидок і два з фолом), і завдяки кидку Шоу із середньої дистанції. За рахунку 7:0 тренер гостей взяв тайм-аут, після чого естонській команді вдалося відкрити рахунок: Мейстер з-за дуги і Забас з-під кільця змогли скоротити відставання до одного кидка, чого незабаром гостям вдалося домогтися - 9:9. Але в завершальні дві хвилини чверті дві "троячки" від Шоу і точне попадання від Сидорова знову вивели господарів вперед - за рахунку 19:11 завершився перший ігровий відрізок матчу.

Друга чверть була "врожайною" для гостей на дальні кидки: чотири "троячки" за 5 хв. поклали в кошик "Хіміка" гравці "Тарту Рок". У южненців за цей час відзначився Мальчевський, який забив у швидкому прориві і реалізував дальній кидок, до нього підключився Рябчук, який теж закинув з-за дуги. В результаті цієї перестрілки рахунок знову став рівним - 27:27. Рівновагу швидко порушив Конєв, який забив всі м'ячі, що потрапили до нього в руки: зі штрафного, у стрибку і з середньої дистанції, а в останній атаці капітан южненців Сергій Попов ще зміцнив позиції своєї команди, заробивши два з фолом, і на перерву команди пішли за рахунку 38:31.

У третій чверті оборона гостей, так само як і реалізація атак, виглядали дуже блідо на тлі розігрітого "Хіміка". У господарів Фрейзер, Конєв і Шоу задавали тон гри, збільшуючи від атаки до атаки перевагу господарів. Гості змогли реалізувати лише шість очок за десятихвилинку, тоді як "Хімік" додав ще 21 очко. Заключна чверть стала по суті формальністю, і тренер господарів довірив завершувати цей матч молодим гравцям. Хлопці гідно відіграли десятихвилинку і завершили матч перемогою - за рахунку 81:56.