Кубок Європи FIBA. Хімік обіграв аутсайдера групи

Sport bigmir,  21 січня 2016, 09:00
0
122

У четвертому турі другого групового етапу Кубка Європи ФІБА южненці обіграли гостей з Данії.

При відносно рівній боротьбі в першій чверті, гості мали перевагу за рахунок реалізації дальнього кидка - Лаерке реалізував чотири трійки за десять хвилин і дозволив своїй команді на першу перерву піти з мінімальною перевагою 17:18. Старт другої чверті виграли гості, після точного попадання Крістофферсена "ведмеді" повели в рахунку 20:17. Знову вивів вперед южненський клуб до результату четвертої хвилини Бранден Фрейзер кидком із-за дуги - 26:25.

Нестійка рівновага з почерговою зміною лідера протрималася майже до кінця чверті, поки Діуф в двох поспіль атаках не вивів "Баккен Бірс" вперед на три пункти (32:35), а завершив чверть на останній секунді Гловер, додавши в актив гостей ще два очки. На перерву команди вирушили за рахунку 33:37, при цьому в обох досить було помилок за половину гри - "Хімік" здійснив 10 втрат, у гостей - 8 втрат.

Зробивши висновки в перерві зустрічі, "Хімік" вийшов на майданчик у третій чверті абсолютно іншою командою. Не давши гостям отямитися, підопічні Олега Юшкіна буквально змели гостей своїм захистом і шквалом атак. За три хвилини такого напору й натиску, не пропустивши жодного очка, забили в кошик "ведмедів" дев'ять очок, що вилилося для «Хіміка» в +5 у грі - 42:37. Героєм цього епізоду став В'ячеслав Петров, який встигав на підбір, зробив блок-шот, двічі забив, зірвавши оплески залу за ефектний данк; підтримав южненського бігмена Бранден Фрейзер, додавши ще п'ять очок з гри. Гості змушені були взяти тайм-аут і терміново щось змінювати у своїй грі, щоб не втратити шанси поборотися за перемогу. Першим у команді гостей реалізував кидок Бівіа - гравець забив з-за дуги, а через деякий час він же трьома влучними штрафними кидками вивів знову свою команду вперед - 44:45. І знову Петров, а слідом за ним Фрейзер повернули Южному перевагу - 53:45, і до кінця третьої чверті така розстановка сил практично не змінилася.

Старт четвертої десятихвилинки запам'ятався довгою атакою южненців, які чотири рази поспіль кидали по кільцю гостей, поки завершив цей епізод Мальчевський, реалізувавши дальній кидок. У ході чверті гості швидко набрали п'ять фолів, і господарі отримали додаткову можливість поповнювати свою скарбничку з лінії штрафних, пробивши шість з шести кидків у кошик суперника. У підсумку, "Хімік" завершив матч з перевагою в 14 очок, і записав на свій рахунок ювілейну - десяту перемогу в Кубку Європи ФІБА цього сезону.

БК "Хімік" - БК "Баккен Беарс" 81:67 (17:18, 16:19, 24:12, 24:18)