У вирішальному матчі баскетболіст забив у своє кільце

Sport bigmir,  4 лютого 2016, 12:00
0
349

Курйозний епізод стався в кінцівці баскетбольного матчу Кубка Європи ФІБА між грецьким АЕКом і білоруським Цмокі-Мінськ.

Перший номер білоруського баскетбольного клубу Цмокі-Мінська, Джастін Грей, в матчі з АЕКом, в останню хвилину матчу вирішив забити в своє кільце. Джастін хотів перевести гру в овертайм, щоб під час додаткового часу заробити очки, яких бракує до плей-оф.

Стратегія була геніальною, тільки от проблема в тому, що в офіційних правилах ФІБА чітко прописано, що м'ячі, закинуті в свої кільця, не зараховуються. У підсумку зустріч закінчилася з рахунком 86:84 на користь клубу з Греції.

Груповий етап обидві команди завершили з трьома перемогами і трьома поразками, але за різницею набраних і пропущених очок (+6 у АЕКа і -2 у Цмокі) АЕК виявився кращим і вийшов в плей-оф.

Раніше повідомлялося, що Хімік програв другий матч поспіль, але вийшов з групи Кубка Європи ФІБА