iSport.ua,  29 травня 2016, 11:50
0
143
Стеф Каррі і Клей Томпсон

Герой вчорашнього матчу проти Оклахоми Клей Томпсон розповів про настанови Стефана Каррі перед вирішальною чвертю матчу.

Нагадаємо, у вчорашньому, шостому матчі фінальної серії Західної конференції між Оклахомою і Голден Стейт Ворріорс, перед останньою чвертю чинні чемпіони програвали 8 очок. Томпсон, який вийшов на паркет, почав відрізок гри трьома поспіль триочковими, скоротивши відставання до мінімуму. В результаті Голден Стейт виграли +7, а Томпсон з 41-го очка в матчі 19 набрав саме в четвертій чверті.

«Перед заключною чвертю до мене підійшов Стеф і сказав:« Прийшов твій час. Отримай задоволення і влаштуй справжнє шоу ». Я послухав і почув його. Став грати більш агресивно, і це принесло неймовірно важливий результат».

Нагадаємо, перемога Воїнів дозволила зрівняти рахунок в серії з Оклахомою (3-3). Вирішальна гра відбудеться 31-го червня на майданчику Голден Стейт.

У фіналі Національної баскетбольної асоціації суперника вже чекає Клівленд.