Баскетбол. Липовий видав найкращий матч в Греції

iSport.ua,  27 грудня 2016, 18:15
0
67
Липовий (№3) в обіймах партнерів з команди після матчу зі Славою

Феєрична гра захисника збірної України Олександра Липового допомогла його Трикалі здобути третю перемогу в чемпіонаті.

Поки в більшості баскетбольних європейських чемпіонатів настала пауза, пов'язана з різдвяними вихідними, в православній Греції першість країни не зупиняється. Вчора там були зіграні матчі 12-го туру. Трікала нашого Олександра Липового проводила виїзну зустріч з принциповими сусідами з турнірної таблиці - Славою з міста Лефкас, і за рахунок ривка в останній чверті здобула перемогу (72:80).

Головним ковалем успіху Трікали став саме Липовий, який провів поки свій найкращий матч в Греції. На рахунку баскетболіста збірної України 25 очок (5/9 - 2-х очкові, 4/8 - 3-х очкові, 3/3 - штрафні), 6 підбирань (3 в атаці) і один асист за майже 30 хвилин ігрового часу.

Зазначимо, що вчорашній успіх дозволив Трикалі відірватися від Слави, що займає останнє місце, рівно на одну перемогу. Таким чином команда влаштувалася на 13-му місці (з 14), поступаючись 12-й і 13-й команді лише за різницею м'ячів.