Ліга чемпіонів ФІБА: Перемога Гладиря і сенсаційна поразка Фесенка

iSport.ua,  12 січня 2017, 19:15
0
57
Кирило Фесенко

Українські легіонери провели свої чергові матчі в головному єврокубковому турнірі під егідою ФІБА.

12-й тур Ліги чемпіонів для наших представників видався різним. Сергій Гладир і його Монако святкували черговий успіх. Надзвичайно цінним він став тому, що був здобутий у матчі проти головних переслідувачів - турецького Банвіта (65:63).

Що стосується гри свінгмена збірної України Сергія Гладиря, то матч для нього пройшов непогано. За 24 хвилини на паркеті він набрав 8 очок, зібрав 4 підбори та здійснив 4 асисти. Водночас варто зазначити, що реалізація кидків українця залишила бажати кращого - 1/4 - 3-х очкові, 1/2 - 2-х очкові, 3/3 штрафні.

Додамо, що перемога над Банвітом фактично гарантувала Монако перше місце у своєму октеті.

Говорячи про Кирила Фесенка, зазначимо, що для нього, як і для всього Авелліно, минулий матч з Морнаром склався не найкращим чином. Зелені зазнали несподіваної домашньої поразки від головного аутсайдера групи (53:60), позбавивши себе шансів на перше місце у своїй групі.

Наш Фесенко провів у цьому матчі на паркеті 19 хвилин, встигнувши за цей час набрати 5 очок, зібрати 8 відскоків від щита і зробити одне перехоплення.