NCAA. Перемога Михайлюка і чергова поразка Близнюка

iSport.ua,  15 січня 2017, 09:59
0
73

Молоді українці провели чергові матчі у студентській баскетбольній лізі.

Канзас Джейхоукс Святослава Михайлюка проводив зустріч проти Оклагоми Стейт і здобув чергову перемогу - 87:80. Свою руку до неї доклав і лідер української молодіжки. На рахунку вихованця черкаської баскетбольної школи 14 балів (1/6 - 3-х балові, 4/4 - 2-х балові, 3/4 - штрафні), 4 підбирання (1 в атаці), 1 ассист, 1 і 1 перехоплення блок-шот за 32 хвилини ігрового часу.

Далі на Канзас чекає матч з Айовою Стейт, зустріч відбудеться у ніч на 17 січня.

Американський українець Богдан Близнюк знову зазнав поразки. Його Істерн Вашингтон проводив зустріч з Вебер Стейт і поступився врешті трьома балами 67:70. Незважаючи на те, що лучанин став другим за результативністю у складі своєї команди, назвати цей матч для нього вдалим ніяк не можна. За 35 хвилин проведених на паркеті він набрав 10 балів (1/3 - 3-х балові, 3/17 (!) - 2-х балові, 1/1 - штрафні), зібрав 4 підбори і віддав 1 ассист.

Свій наступний матч команда Близнюка проведе у ніч на 20-е січня проти Північної Аризони.