Українці за кордоном: вдале повернення Зайцева в Польщу, стабільна гра Кравцова

iSport.ua,  13 лютого 2017, 14:58
0
91

Вашій увазі огляд гри українських баскетболістів минулого тижня.

Центровий збірної України В'ячеслав Кравцов повернувся в стартову п'ятірку Валенсії. У домашньому матчі 21 туру чемпіонату Іспанії проти Сарагоси, який команда українця виграла з рахунком 100: 67, Кравцов відіграв 15 хвилин, набрав 11 очок (5/7 двоочкових, 1/4 штрафних), зробив 2 підбирання (1 в атаці) при 1 фолі.

Ще один український бігмен Артем Пустовий, який виступає за Обрадойро, зупинився за крок від перемоги над Басконією. Команда українця поступилася на виїзді з рахунком 76:77, а сам Пустовий, вийшовши в старті, відіграв 13 хвилин, набрав 8 очок (4/4 двоочкових), зробив 3 підбирання та 1 блок-шот при 3 фоли.

Валенсія Кравцова після 21 туру займає 3 місце в турнірній таблиці з 14 перемогами в 19 матчах, а Обрадойро з 5 перемогами в активі йде на передостанньому 16-му місці.

Продовжує перемагати в чемпіонаті Франції Монако українського свінгмена Сергія Гладиря. Команда українця на виїзді здолала Антіб (84:91), а сам українець, отримавши 11 хвилин ігрового часу, набрав 6 очок (1/1 двоочкових, 4/4 штрафних) і 5 фолів.

Монако як і раніше лідирує в турнірній таблиці з 17 перемогами за підсумками 19 турів «регулярки».

Украинцы за границей: удачное возвращение Зайцева в Польшу, стабильная игра Кравцова

Скромний матч за Авелліно провів капітан збірної України Кирило Фесенко. Центровий, вийшовши в старті, відіграв 14 хвилин у матчі чемпіонату Італії проти Пезаро (79:62), набрав 3 очки (1/2 двоочкових, 1/2 штрафних), зібрав 6 підбирань (2 в атаці) і зробив 1 блок-шот при 3 фолах. Авелліно йде на другому місці в турнірній таблиці Серії А, маючи в активі 13 перемог в 19 матчах.

Олександр Липовий не врятував Трикале від виїзної поразки в матчі чемпіонату Греції проти АЕКа (82:87). За 25 хвилин на паркеті українець відзначився 14 очками (5/9 двоочкових, 1/3 триочкових, 1/2 штрафних), 2 підбираннями в атаці і 2 передачами при 2 втрати і 3 фоли. Трікала з 6 перемогами в 17 матчах опустилася на 11 місце в турнірній таблиці.

Повернувся в ротацію румунського Клужа український форвард Максим Пустозвонов, який зіграв 18 хвилин у виграному виїзному матчі з Орадя (55:75). Українець набрав 6 очок (0/3 двоочкових, 2/5 триочкових) і зробив 2 підбирання (1 в атаці) при 1 фол і 1 втрати. Клуж продовжує залишатися одноосібним лідером чемпіонату Румунії з 17 перемогами в 19 матчах.

Свій перший матч за Роса Радом провів український бігмен Ігор Зайцев. Команда українця на виїзді здолала Сіарку (75:61), а сам українець, який з Росою Радом в минулому сезоні дістався фіналу, вийшовши з лавки, зіграв 20 хвилин, набрав 12 очок (4/4 двоочкових, 1/2 триочкових, 1/1 штрафних), зібрав 6 підбирань і зробив 1 блок-шот при 2 фолах і 3 втратах.

Торунь українського бігмена Максима Сандула зазнала несподіваної поразки в грі з Трефль (62:94). Українець, відігравши 13 хвилин, набрав 3 очки (1/2 двоочкових, 1/2 штрафних) і зробив 4 підбирання (1 в атаці) при 1 втрати і 4 фоли.

Зазнала поразки в чемпіонаті Польщі ще одна команда українського виконавця. Туров Дениса Яковлєва на виїзді програв Даброва Світлиці (63:73), а сам українець за 33 хвилини записав в актив 13 очок (5/8 двоочкових, 0/4 триочкових, 3/3 штрафних), 6 передач і 2 підбирання при 1 фолі.

Торунь після цієї поразки опустився на 2 місце в таблиці з 15 перемогами в 20 матчах, Туров розташувався на 7-й позиції з 11 перемогами в 20 матчах, а Роса Радом йде на 9-му місці, маючи аналогічні з Туровим показники.

Зазначимо, що Єнісей Дениса Лукашова минулого тижня в Єдиній лізі ВТБ не грав, як і болгарський Лукойл Академік Максима Корнієнка.