Українці за кордоном: Пустовий переміг Реал, Липовий програв Олімпіакосу

iSport.ua,  20 березня 2017, 17:36
0
104

Вашій увазі - огляд виступів українських баскетболістів минулого уїк-енду.

Центровий збірної України Артем Пустовий провів результативний матч 25 туру чемпіонату Іспанії, в якому його Обрадойро сенсаційно переміг чинного чемпіона країни - мадридський Реал - 90:83.

Українець вийшов у старті і відіграв 27 хвилин, за які не встиг набрати 14 очок (7/8 двоочкових), зробити 4 підбирання, 1 передачу, 1 перехоплення та 1 блок-шот, закінчивши матч з рейтингом ефективності 14 балів.

Завдяки цій перемозі Обрадойро Пустового піднявся з передостаннього рядка турнірної таблиці Ліги ACB, розташувавшись на 15 місці з 7 перемогами у 23 матчах.

Украинцы за границей: Пустовой победил Реал, Липовый проиграл Олимпиакосу

Український свінгмен французького Монако Сергій Гладир допоміг своїй команді здобути перемогу в домашньому матчі 23 туру чемпіонату Франції. Команда українця перемогла Шалон із рахунком 81:72, а наш легіонер за 25 хвилин на паркеті відзначився 6 очками (2/6 триочкових), 3 підбираннями та 2 передачами. Монако закріпився на першому місці в турнірній таблиці з 20 перемогами у 23 матчах.

Капітан збірної України Кирило Фесенко допоміг своєму Авелліно здобути домашню перемогу у матчі проти Динамо Сассарі, з яким у чвертьфіналі Ліги чемпіонів зіграє Монако Сергія Гладиря. Команда нашого бигмена перемогла з рахунком 77:65, а Фесенко зіграв 29 хвилин, набрав 9 очок (4/9 двоочковим, 1/5 штрафних), зібрав 10 підбирань (4 в атаці), зробив 1 блок-шот та 1 передачу при 5 фолах. Після цього матчу Авелліно піднявся на друге місце в таблиці Серії А з 15 перемогами і 7 поразками.

Результативний матч проти чемпіона Греції Трікала провів Український свінгмен  Олександр Липовий. Команда українця поступилася Олімпіакосу на виїзді з рахунком 61:79, а Липовий, вийшовши в старті, відіграв 20 хвилин, набрав 13 очок (5/10 двоочкових, 1/4 триочкових, 0/1 штрафних), зібрав 7 підбирань (2 в атаці ), 1 передачу та 1 перехоплення при 2 фолах і 2 втратах. Після цієї поразки Трікала опустилася на 10 місце, маючи 8 перемог у 22 матчах.

Скромний матч за Лукойл Академік провів український форвард Максим Корнієнко. Команда нашого бігмена на виїзді впевнено перемогла Левскі (90:71), а Корнієнко за 16 хвилин з лавки набрав 5 очок (1/2 двоочкових, 1/2 триочкових), зробив 6 підбирань та 1 передачу. Лукойл Академік продовжує лідирувати в чемпіонаті Болгарії з 17 перемогами в 20 матчах «регулярки».

Український бігмен эстонського Тарту Макс Конате вийшов у стартовій п'ятірці матчу національної першості проти клубу ТТУ, який його команда виграла з рахунком 94:72. За 22 хвилини на паркеті українець відзначився 16 очками (7/11 двоочкових, 0/1 триочкових, 2/5 штрафних), 14 підбираннями (4 в атаці), 1 передачею та 1 перехопленням при 2 втратах. Тарту Рок впевнено лідирує в чемпіонаті Естонії з 20 перемогами в 22 матчах.

Традиційно результативний матч у складі польського Турова провів український форвард Денис Яковлєв, який набрав 15 очок у домашньому матчі з Ассеко Гдиня (100:79). Українець реалізував 2/3 двоочкових, 3/8 триочкових і 2/2 штрафних, підібрав 3 м'ячі (1 в атаці), зробив 5 передач і 1 перехоплення при 3 фолах і 1 втраті.

Бігмен Роса Радом Ігор Зайцев не врятував свою команду від домашньої поразки в матчі із Енергія Чарні (67:68). За 10 хвилин на паркеті українець не відзначився набраними очками (0/3 двоочкових, 0/4 триочкових), зробив 4 підбирання (2 в атаці) і 1 перехоплення.

Скромний матч за Торунь провів ще один український бігмен Максим Сандул. Команда українця вдома перемогла Кросно з рахунком 78:74, центровий за 8 хвилин на паркеті жодного разу не атакував кільце суперника, зробивши 3 втрати і отримавши 2 фоли.

За підсумками туру чемпіонату Польщі Торунь йде на 4-му місці з 17 перемогами, Роса Радом займає 5 місце з 14 перемогами в 24 матчах, а Турів йде 6-м з 14 перемогами в 25 поєдинках.