0
75
Хімік у другому матчі серії обіграв Дніпро

Без Олександра Мішули Дніпро нічого не зміг вдіяти проти южненської команди.

Южненський Хімік подвоїв перевагу у півфінальній серії чемпіонату України з баскетболу, обігравши вдома Дніпро, який грав без хворого лідера Олександра Мішули.

Господарі впевнено почали матч, заволодівши символічною перевагою, поки Дніпро освоювався на паркеті без одного зі своїх лідерів - Олександр Мішула пропускав матч через вірус. Друга частина стартової десятихвилинки залишилася за Дніпром.

Незважаючи на відсутність лідера, результативна гра і швидкі відриви дозволили гостям виграти першу чверть 21:17.

У другій десятихвилинці гості утримували перевагу в рахунку завдяки кращому відсотку реалізації кидків з гри та в підсумку на велику перерву команди пішли за переваги Дніпра в одне очко.

Але далі Хімік провів дві чудові чверті, які дозволили команді виграти поєдинок. Відмінний матч провів американський центровий Хіміка Джейсон Лав, з яким бігменам Дніпра впоратися не вдалося. Лав став автором ключового ривка у третій чверті і закінчив матч з 16 очками в активі.
Команда Журавльова після великої перерви діяла менш енергійно і стала більше помилятися в атаці, відправившись на останню перерву із 7-очковим дефіцитом.

У четвертій чверті Хімік продовжив свій ривок, у той час як Дніпро мучився в атаці. Гості після великої перерви зупинилися в атаці, набравши за другі 20 хвилин катастрофічні 17 очок. Хімік, у свою чергу, виглядав свіжіше за суперника, який у підсумку поступився южненцям за всіма статистичними показниками.

Хімік - Дніпро 71:52 (17:21, 17:14, 17:9, 20:8)

Хімік: Конєв 16 + 5 підбирань + 5 передач, Лав 16 + 7 підбирань, Сміт 13

Дніпро: Шевченко 11, Тимофієнко 10, Загреба 9 + 12 підборів