Українці за кордоном: вдалий матч Лукашова, стабільний Пустовий

iSport.ua,  10 квітня 2017, 12:27
0
89

Вашій увазі - огляд виступів українських баскетболістів у Європі.

Обрадойро українського центрового Артема Пустового не зміг впоратися з Унікахою у другій половині матчу 28 туру ліги ACB. Про це повідомляє ukrbasket.net.

Команда українця поступилася з рахунком 70:78, а сам Пустовий провів на майданчику 28 хвилин, принісши команді 13 очок (5/6 двоочкових, 3/3 штрафних), зробив 5 підбирань і 3 втрати. Після цієї поразки Обрадойро йде на 14-му місці в таблиці з 8 перемогами і 18 поразками.

Український захисник Трікала Олександр Липовий допоміг своїй команді здобути домашню перемогу у матчі 25 туру чемпіонату Греції проти Лефкас - 74:68. За 24 хвилини на паркеті українець, вийшовши в старті, відзначився 9 очками (1/5 двоочкових, 1/3 триочкових, 4/4 штрафних), 6-ма перехопленнями, 5-ма передачами та 2-ма підбираннями (1 в атаці) за 2 фолів. Трікала після цієї перемоги залишається на 10-му місці турнірної таблиці з 10 перемогами у 25 матчах.

Український форвард Лукойл Академіки Максим Корнієнко зіграв 11 хвилин у домашньому матчі чемпіонату Болгарії проти Берое. Команда форварда збірної України перемогла з рахунком 94:79, а українець відзначився 4 очками (2/2 двоочкових), зробив 2 підбирання та 1 передачу за 2 фолів. Лукойл Академік продовжує лідирувати в національній першості, виграючи 19 матчів із 23.

Вдалий матч за Єнісей провів український розігруючий Денис Лукашов. У домашньому поєдинку Ліги ВТБ проти латвійського Вефу (88:71) українець, вийшовши з лави, зіграв 16 хвилин, набрав 13 очок (5/5 двоочкових, 1/2 триочкових), зробив 2 передачі, 1 підбирання та 1 перехоплення за 2 фолів. Після цієї перемоги над сусідами по турнірній таблиці Єнісей піднявся на 6 місце, маючи 12 перемог у 22 матчах "регулярки".

Вперше за довгий час не вийшов у стартовій п'ятірці Турова український форвард Денис Яковлєв. Команда українця на виїзді поступилася Штельмету (85:94), а наш гравець за 14 хвилин на паркеті відзначився 8 очками (2/2 двоочкових, 0/1 триочкових, 4/6 штрафних) та 3 передачами за 3-х втрат і 2-х фолів.

Переконливу перемогу в чемпіонаті Польщі здобув Роса Радом українського бігмена Ігоря Зайцева. Команда українця розгромила Старт із рахунком 80:47, а Зайцев за 19 хвилин на паркеті записав в актив 2 очки (1/3 двоочкових, 0/4 триочкових, 0/1 штрафних), 2 передачі та 1 перехоплення за 1 фолу і 4 втрат.

Роса Радом займає 5 місце в таблиці з 18 перемогами у 28 матчах, Турів йде 10-м з 15 перемогами і 13 поразками, а Торунь Максима Сандула, який в останньому матчі команди не брав участі, займає 4 місце з 19 перемогами і 9 поразками.

Зазначимо, що також не зіграв за Монако в матчі з Асвелом (92:88) Сергій Гладир, Кирило Фесенко через травму не допоміг Авелліно в матчі проти Канта (92:86), а Максим Пустозвонов був відсутній у заявці Клужа на гру проти Стяуа (90:84). Тарту Рок українського форварда Макса Конате минулого тижня в чемпіонаті Естонії не грав.