Українці за кордоном: Пустозвонов і Конате вийшли у півфінал

iSport.ua,  25 квітня 2017, 09:21
0
70

Результати виступу українських баскетболістів минулого тижня в європейських чемпіонатах.

Український свінгмен Монако Сергій Гладир допоміг монегаскам виграти домашній матч чемпіонату Франції проти Ліможа - 92:88. Наш баскетболіст, вийшовши з лави на 16 хвилин, записав в актив 11 очок (2/4 двоочкових, 1/3 триочкових, 4/4 штрафних), 5 підбирань (3 в атаці) і 2 передачі при 1 фол. Монако продовжує лідирувати в чемпіонаті Франції з 25 перемогами і 3 поразками.

Центровий іспанського Обрадойро Артем Пустовий не врятував свою команду від поразки в домашньому матчі 30 туру регулярного чемпіонату Ліги ACB, в якому його клуб поступився Мурсії - 78:86. Українець, вийшовши з лавки, зіграв 17 хвилин, за які відзначився 10 очками (2/4 двоочкових, 6/6 штрафних), 3 підбираннями та 1 блок-шот при 1 втрати і 5 фоли. Після цього матчу Обрадойро опустився на 14 місце в турнірній таблиці іспанського чемпіонату.

Розігруючий збірної України Денис Лукашов не врятував Єнісей в матчі Ліги ВТБ проти Хімок. Команда українця програла з рахунком 64:104, а Лукашов за 8 з половиною хвилин відзначився 3 очками (0/1 двоочкових, 1/2 триочкових) і 1 передачею при 1 фол і 1 втрати. Єнісей після цієї поразки і раніше займає 6 місце з 13 перемогами і 11 поразками.

У півфінал плей-офф чемпіонату Естонії вийшов Макс Конате, який виступає в складі Тарту Рок. Команда українця в першому раунді всуху здолала клуб ТТУ Калев II, вигравши третій домашній матч з рахунком 74:56. Конате, вийшовши з лавки, зіграв 28 хвилин, набрав 20 очок (10/12 двоочкових, 0/2 триочкових), оформив 9 підбирань (2 в атаці), 1 передачу, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 1 фол і 1 втрати . У півфіналі чемпіонату Естонії Тарту Рок Конате зіграє проти клубу Раплі.

Результативний третій матч чвертьфінальної серії чемпіонату Румунії провів український форварда Клужа Максим Пустозвонов. Команда нашого баскетболіста оформила вихід в півфінал, вигравши третій матч серії у Крайови з рахунком 107:71. Пустозвонов, вийшовши в старті, відіграв 23 хвилин, набравши 21 очко при фантастичній 100% реалізації кидків з гри (5/5 двоочкових, 3/3 триочкових, 2/2 штрафних), а також зробив 1 підбирання, 1 передачу та 1 перехоплення при 1 фол і 1 втрату. У півфіналі Клуж Пустозвонова зіграє проти Орадя.

У рамках 29 туру чемпіонату Польщі відбулося українське дербі, в якому Роса Радом Ігоря Зайцева з рахунком 90:83 вдома обіграв Туров Дениса Яковлєва. Зайцев за 8 хвилин на паркеті відзначився 4 очками (2/3 двоочкових), 1 підбиранням та 1 блок-шотом при 4 фолах. Яковлєв, вийшовши в старті, відіграв 25 хвилин, набрав 9 очок (1/5 двоочкових, 2/6 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 6 підбирань, 3 передачі та 2 перехоплення при 3 втрати і 3 фоли.

Торунь Максима Сандула на домашньому паркеті поступився лідеру чемпіонату Анвілу - 69:73. Українець за 9 хвилин відзначився 1 набраним очком (0/1 двоочкових, 1/2 штрафних), 2 підбираннями в атаці, 1 передачею та 1 перехопленням при 3 фолах.

Торунь йде на 4 місці з 20 перемогами і 11 поразками, Роса Радом займає 6 сходинку з 19 перемогами і 11 поразками, а Туров розташувався на 7 місці з 17 перемогами в 31 матчі.