Будівельник вперше повів у фінальній серії Суперліги

0
89
Будівельник обіграв Хіміка

Київська команда обіграла Хіміка у Южному.

Київський Будівельник виграв у южненського Хіміка третю гру фінальної серії і вперше вийшов вперед.

Старт матчу залишився за киянами, які начисто переграли суперника в атаці. З 26 рівно половину командних очок набрав Стефенс, який реалізував 5 з 5 кидків із гри, 3 з яких були віддаленими. Хімік, крім індивідуальних дій Сміта, в дебюті поєдинку  нічого запропонувати супернику не зміг, отримавши "-11" перед першою перервою.

У ході другої чверті южненці намагалися наздогнати киян і щось схоже на міні-ривок зуміли оформити лише під завісу десятихвилинки, але на велику перерву команди пішли за все за тих же 11 очок відриву Будівельника.

У третій чверті Хімік влаштував потужний ривок, який господарі завершили з рахунком 21:9 на свою користь. Будівельник лише під завісу чверті зумів трохи поповнити скарбничку набраними очками, а Хімік не тільки наздогнав, а й випередив киян.

Після ідеальної третьої чверті довести справу до кінця южненці не зуміли. Хімік провалився в атаці, змазивши практично всі кидки зі гри. Будівельнику за такої гри виявилося достатньо невеликого сплеску активності від Філдса і чергового вдалого відрізку від Стівенса, який оформив серію перехоплень і перетворив їх у набрані бали.

Таким чином, Будівельник виграв перший виїзний матч і вийшов уперед у серії. Наступний матч суперники проведуть 6 травня у Южному.

Хімік – Будівельник – 67:74 (15:26, 23:23, 21:9, 8:16)

Хімік: Сидоров, Джеймі Сміт (26 + 5 підбирань – 8 втрат), Конєв (13 + 6 підбирань), Павлов (5 підбирань), Петров (5 + 11 підбирань) – старт; Дж. Лав (9), Бєліков (2), Антипов (4), Рябчук (8)

Будівельник: Дугат (9 + 3 перехоплення), Отверченко (8), Крутоус, Стефенс (25 + 6 підбирань), М. Анісімов (11 + 3 перехоплення) – старт; Горбенко, Завадський (5 + 5 підбирань), Філдс (13), Дроздов (3)

Рахунок у серії: 1:2