Українські баскетболістки втратили перемогу над Латвією

0
148

Жіноча збірна України провела перший матч підготовки до Євробаскету-2017.

Жіноча національна збірна України програла в Ризі команді Латвії у першому контрольному поєдинку в рамках підготовки до Євробаскету-2017.

У нашій команді поєдинок починали Удоденко, Завидна, Мосс, Ольховик і Дорогобузова. Україна відразу впевнено взялася за справу, відмінно атакуючи з дуги, закинули 6 кидків із 16, тоді як латвійки не вцілили ні одного із семи своїх кидків.

У підсумку, українки виграли першу чверть з перевагою у 7 очок, далі гра проходила за нашим сценарієм, і на останню перерву команди пішли з перевагою України в 11 очок.

А ось в останньому періоді у нашої збірної розладналася гра в атаці, при цьому латвійки вигравали підбирання під своїм щитом. За 4 хвилини до фінальної сирени рахунок вирівнявся - 60:60.

Кінцівка також залишилася за збірною Латвії, яка виграла матч 68:62.