Україна завершила груповий етап Євробаскету-2017 впевненою перемогою

0
313
Україна обіграла Угорщину

Українські баскетболістки без проблем обіграли збірну Угорщини.

Жіноча збірна України з баскетболу обіграла команду Угорщини 84:72 в своєму третьому матчі групового турніру чемпіонату Європи, який триває в Чехії.

Збірна України впевнено розпочала матч, атакувала з високим відсотком і що важливо - виграла підбори. За традицією активно матч почали Ягупова та Удоденко, а також влучила свої кидки Малашенко, яка в перших матчах турніру трохи залишалася в тіні.

У дебюті другої чверті угорки зуміли наблизитися до України на дистанцію одного очка, на що Холопов відреагував своєчасним тайм-аутом. Що приємно, "хвилина" від наставника української збірної виявилася дуже до речі: наша команда видала відмінний відрізок і в результаті не тільки не дозволила угоркам продовжити камбек, а й відірвалася в рахунку.

Вперше на Євробаскеті-2017 збірна України в третій чверті не тільки не зменшила обертів, а навпаки - збільшила свою перевагу. Наші баскетболістки розстріляли угорок через дугу, в тому числі три дальніх на свій рахунок записала Ольховик. У нокдаун суперниць відправила Аліна Ягупова, яка спочатку відвантажила ефектний триочковий, після чого перехопила м'яч у Симон на веденні та в швидкому відриві набрала ще два очки. На заключну перерву наші дівчата пішли, маючи за плечима 21 очко переваги.

У четвертий чверті, маючи комфортну перевагу, збірна України довела матч до перемоги і зайняла друге місце в своїй групі.

За путівку до чвертьфіналу, завтра, 20 червня, команда Володимира Холопова побореться з командою, яка програє в матчі групи В Словаччина - Італія.

Угорщина - Україна 72:84 (18:26, 12:21, 17:20, 25:17)