Українські баскетболісти завершили турнір у Хорватії поразкою

iSport.ua,  15 серпня 2017, 13:01
0
153

Команда Мурзіна програла господарям на товариському турнірі в Хорватії.

Збірна України з баскетболу зазнала другої поразки на турнірі Опатія-2017. Команда Євгена Мурзіна не змогла обіграти господарів паркету збірну Хорватії - 74:79.

Перша чверть пройшла в рівній боротьбі, а в другій десятихвилинці українці були більш точні, пішовши на перерву за рахунку 39:34.

Однак втримати цю перевагу наші баскетболісти не змогли. На заключну чверть хорвати вийшли, уже ведучи за рахунком. Всі спроби команди Мурзіна наздогнати супротивників на останніх хвилинах не увінчалися успіхом, і хорвати перемогли з різницею в п'ять очок.

Найрезультативнішим у складі українців є Артем Пустовий, в активі якого 18 очок і 8 підбирань.

Хорватія - Україна 79:74 (18:17, 16:22, 24:15, 21:20)

Україна: Мішула (2), Пустозвонов (9), Конєв (11 + 4 підбирання), Бобров (6), Пустовий (18 + 8 підбирань + 2 блокшоти) - старт; Лукашов (10 + 3 передачі), Отверченко (8), Липовий (5 + 7 підбирань), Зайцев (3), Кольченко (2), Корнієнко (0 + 7 підбирань)