Україна здобула першу перемогу на Євробаскеті-2017

0
399
Україна обіграла Грузію

Команда Мурзіна зуміла обіграти Грузію.

Збірна України з баскетболу здобула першу перемогу на Євробаскеті-2017, обігравши команду Грузії 88:81.

При цьому підопічні Євгена Мурзіна ледь не розгубили двозначну перевагу в рахунку, сформовану в першій половині, але змогли видряпати таку необхідну перемогу.

Українці відмінно почали поєдинок, вигравши п'ятихвилинний відрізок 12:2. Утім далі Грузія зуміла перехопити ініціативу і на першу перерву команди пішли за мінімальної переваги українців.

У другому відрізку Україна знову повернула собі ініціативу, і провела на високому рівні всю десятихвилинку, розшматувавши суперника в атаці і стримавши в захисті - 30:18.

Третя чверть залишилася за грузинами - тепер вони дуже легко себе почували під щитом, зумівши скоротити відставання до чотирьох очків.

На щастя, у заключній чверті міцніші нерви виявилися у гравців Мурзіна, які завдяки самовідданим діям на паркеті відсвяткували перемогу.

Свій наступний поєдинок підопічні Мурзіна проведуть 5 вересня у вівторок. Початок гри з Литвою о 15:45.

Грузія - Україна 81:88 (20:21, 18:30, 25:16, 18:21)

Грузія: Діксон (2+4 передачі), Цинцадзе (6+6 передач +4 втрати), Маркоїшвілі (11), Шенгелія (16+5 підбирань +7 передач +6 втрат), Пачулія (17+5 підбирань) - старт; Шермадіні (17), Санадзе (11), Берішвілі (1), Лондарідзе.

Україна: Лукашов (17+6 підбирань +11 передач +3 перехоплення), Липовий (17), Кольченко (7), Бобров (13+5 підбирань), Пустовий (19+7 підбирань +3 перехоплення +2 блок-шоти) - старт; Пустозвонов (8), Конєв (4), Зайцев (3), Мішула, Корнієнко, Отверченко.