Хімік зазнав п'ятої поразки поспіль на євроарені

142
Хімік зазнав п ятої поразки поспіль на євроарені
Хімік поступився Буюкчекмедже в Кубку Європи ФІБА

Віце-чемпіон України продовжив невдалу серію в Кубку Європи ФІБА.

Южненський Хімік програв п'ятий матч групового етапу Кубка Європи ФІБА, поступившись на виїзді турецькому Буюкчекмедже - 80:76.

Южненці непогано розпочали матч, зробивши ривок - 11:2. Команда Віталія Степановського атакувала з високим відсотком і добре захищалася, проте вже до середини другої чверті туркам вдалося вирівняти рахунок.

Обидві команди грали результативно, не дозволяючи супернику сильно відірватися. За хвилину до кінця зустрічі рахунок був рівним, проте вирішальний відрізок гри все ж залишився за господарями.

Наступний матч на євроарені Хімік проведе 6 листопада в гостях у бельгійського Монса. Втім, ця гра вже нічого не вирішує, тому що южненці ще минулого тижня втратили навіть теоретичні шанси на продовження боротьби в Кубку Європи ФІБА.

Буюкчекмедже (Туреччина) - Хімік (Україна) 80:76 (12:22, 28:18, 19:22, 21:14)

Буюкчекмедже: Вокер (13), Райт (21 + 5 підбирань + 6 передач), Їльдиз (0), Молдовану (10 + 9 підбирань + 3 перехоплення), Кайрис (11 + 6 підбирань) - старт; Симпсон (10 + 9 підбирань), Стояновські (10), Байкан (3), Їльдизлі (0), Мутлу (2)

Хімік: Колтер (19), Рябчук (3 + 7 підбирань), Мальчевський (6), Антипов (6), Лав (2 + 5 підбирань) - старт; Петров (16 + 9 підбирань + 4 передачі), Сидоров (10), Еріанс (9), Марченко (3), Павлов (2)