Суперники принесли українським боксерам три путівки на чемпіонат світу

Sport bigmir,  16 серпня 2015, 22:44
0
207
Буценко без медалі, але з путівкою на чемпіонат світу

Чоловіча збірна України з боксу вперше не виграла на чемпіонаті Європи жодної медалі.

У болгарському Самокові завершився 41-й чемпіонат Європи з боксу, на якому вперше наша збірна залишилася без медалей.

Читай також: Українські боксери залишилися без медалей чемпіонату Європи

Цьому є своє пояснення – відразу п'ять боксерів нашої збірної завоювали медалі на Європейських іграх і завоювали ліцензії на чемпіонат світу, тому їм в Болгарії не пощастило, давши можливість боксерам завоювати ліцензії на чемпіонат світу в інших категоріях.

На жаль, четвірка найкращих наших боксерів на чемпіонаті Європи Ігор Сопинський, Микола Буценко, Валерій Харламов та Ігор Шевадзуцький закінчили виступи у чвертьфіналі, залишившись без медалей.

Але три з чотирьох суперників українських боксерів пробилися до фіналу, що дозволило Сопінскому, Буценко та Харламова отримати путівки на чемпіонат світу (ліцензії отримали по 6 боксерів в кожній ваговій категорії).

Таким чином, в Досі з 8 по 17 жовтня виступлять вісім українських боксерів: Дмитро Замотаєв (49 кг), Ігор Сопинський (52 кг), Микола Буценко (56 кг), Віктор Петров (64 кг), Ярослав Самофалов (69 кг), Валерій Харламов (75 кг), Олександр Хижняк (81 кг), Геворг Манукян (91 кг). У Катарі українці не будуть представлені тільки в категорії до 60 кг і понад 91 кг.