ЧС з боксу: Україна втратила найдосвідченішого боксера

0
827
Микола Буценко поступився в 1/16 фіналу чемпіонату світу з боксу

Стартовий бій для української збірної з боксу завершився невдачею.

Представник України у ваговій категорії до 56 кг Микола Буценко залишив чемпіонат світу з боксу 2015 вже після першого поєдинку.

Читай також: Українські боксери дізналися перших суперників на чемпіонаті світу в Катарі

На Буценка ми покладали особливі надії на чемпіонаті світу, адже він найдосвідченіший в нашій команді і вирушав у Доху як бронзовий призер минулої світової першості.

Можна нарікати на жереб, адже в 1/16 фіналу Микола зустрівся з чинним чемпіоном Азії Чатчай Батді з Таїланду, але перед українцем стоїть завдання потрапити на Олімпіаду в Ріо, тому потрібно було перемагати, незважаючи на силу суперника.

Перший раунд Буценко провів непогано і навіть виграв на думку двох з трьох суддів, але далі Чатчай Батді почав діяти впевненіше, виграв решту два раунди і в підсумку відсвяткував перемогу з рахунком 3:0.

Додамо, що чемпіонат світу з боксу триває у Досі з 5 по 15 жовтня і є відбірковим на Олімпійські ігри 2016 року. У вечірній програмі 6 жовтня виступлять ще двоє українців - Валерій Харламов і Віктор Петров.