ЧС з боксу: Україна дочекалася перших перемог

Sport bigmir,  7 жовтня 2015, 16:55
0
105
Олександр Хижняк упевнено вийшов до 1/8 фіналу чемпіонату світу з боксу

Три українські боксери виграли свої поєдинки 1/16 фіналу на чемпіонаті світу з боксу.

Другий день чемпіонату світу з боксу, який проходить в Катарі, виявився для України більш вдалим в порівнянні зі стартовим - три представники нашої країни зуміли сьогодні перемогти і пробитися в другий раунд змагань.

Читай також: ЧС з боксу: У перший день програли всі три українця

Першим з наших боксерів смак перемоги відчув 20-річний Тимур Беляк, який виступає в категорії до 60 кг. У стартовому своєму поєдинку Тимур переміг одноголосним рішенням суддів грузина Отара Ераносян. Біляк впевнено виграв стартові два раунди, але в третьому Ераносян вирівняв ситуацію на рингу, та й суддя зняв з українця очко, але цього вистачило, щоб виграти бій 3: 0.

Почин Біляк підтримав наш представник у категорії до 69 кг Ярослав Самофалов, який здолав темношкірого шведа Кларенса Гоерама - 3: 0.

Українець в другій трихвилинці послав суперника в нокдаун, але поступився третій раунд, тому його перевага була мінімальною, але на записках всіх трьох суддів 29:28.

Найбільш приємне враження в стартових поєдинках з українців залишив 20-річний Олександр Хижняк, який виступає в категорії до 81 кг. Жереб у стартовому поєдинку визначив йому в суперники досвідченого алжирця Абдельхафіда Бенчабла, але в стартових двох раундах він просто "знищив" суперника в рингу, притискаючи його до канатів і обробляючи комбінаціями ударів по корпусу і по голові. Судді навіть довелося на якийсь час зупинити у другому раунді бій, щоб лікар перевірив стан Бенчабла після пропущеного удару в брову.

Лише в третьому раунді Хижняк дозволив супернику вирівняти хід бою і навіть завершити раунд на свою користь, але все одно далі по турнірній сітці слід український боксер.

На жаль, завершив свої виступи на чемпіонаті Ігор Сопінскій, який виступає у ваговій категорії до 52 кг. У поєдинку проти казаха Олжаса Саттибаева наш боксер виграв стартовий раунд, на думку двох суддів з трьох, у другому ситуація повторилася з точністю навпаки, а ось на початку третього раунду Саттибаев завдав українцеві розсічення брови, зачепивши його головою. Заключний відрізок Саттибаев провів більш активно, ніж Сопінскій, і здобув перемогу 2: 1.

Нагадаємо, в перший день змагань програли всі три українські боксери.