Україна завершила чемпіонат світу з боксу з двома бронзовими медалями

0
480
Манукян був упевнений у своїй перемозі, але судді підняли руку Тищенкові

Дмитро Замотаєв і Геворг Манукян поступилися у своїх півфінальних боях.

Українські боксерів не змогли пробитися у фінали чемпіонату світу з боксу, який триває в Катарі. Обидва наші півфіналіста Дмитро Замотаєв і Геворг Манукян у півфіналі програли і додому повертаються з бронзовими медалями.

20-річний Дмитро Замотаєв, який виступає в категорії до 49 кг, у півфіналі поступився кубинцеві Йоахнісу Аргілагосу. За підсумками трьох раундів судді одноголосно віддали перевагу представнику острова Свободи 3:0 (29:28; 29:28; 30:27).

Представник України у вазі до 91 кг Геворг Манукян провів безкомпромісний поєдинок з російським боксером Євгеном Тищенком. За підсумками трьох раундів судді віддали одноголосну перемогу представнику Росії з рахунком 0: (27:30; 28:29; 28:29).

Найменше хочеться говорити про суддівство, але на цьому чемпіонаті світу воно було дуже непрофесійним. Для справедливості відзначимо, що помилялися судді як на користь України, так і навпаки. Залишається сказати "спасибі" нашим боксерам, які незважаючи на всі складнощі зуміли завоювати медалі чемпіонату світу.

На жаль, дві бронзові медалі залишили наших боксерів без олімпійської ліцензії - Замотаєву потрібно було виходити у фінал для путівки в Ріо, а в категорії до 91 кг розігрується лише одна ліцензія, тому Манукяну потрібна була лише перемога на чемпіонаті світу. Значить потрібно ще більше працювати і завойовувати путівки на Олімпійські ігри через ліцензійні турніри.