Sport bigmir,  11 квітня 2016, 11:20
0
117
Вихрист з перемоги стартував у Самсуні

У Туреччині стартував європейський кваліфікаційний турнір на Ігри в Ріо серед чоловічих та жіночих команд.

Українські боксери почали боротьбу за ліцензії на Олімпійські ігри в Ріо - за підсумками турніру в турецькому Самсуні путівки на Олімпіаду отримають найкращі три боксери і дві боксерки в кожній ваговій категорії.

Українські боксери поки не заробили жодної перепустки на Олімпіаду, тому в Самсуні представлені у повному складі - шестеро з них отримали статус сіяних в своїх категоріях. Так, фаворитом у своїй категорії вважається Дмитро Замотаєв, завдяки чому першим з українців потрапив до півфіналу турніру. Під другим сіяним номером на змаганнях виступлять Дмитро Митрофанов і Геворг Манукян, третій номер отримав Олександр Хижняк, а четвертими в своїх категоріях виступлять Микола Буценко та Віктор Петров. Всі вони стартують зі стадії 1/8 фіналу.

Також на стадії 1/8 фіналу стартують Тимур Біляк і Ігор Сопінський, а ось ще двоє наших боксерів вже почали свої виступи. Лідер нашої команди у вазі +91 кг Віктор Вихрист стартував вдало, технічним нокаутом в першому раунді Віктор перемігши чеха Даніела Таборскі. У наступному раунді змагань наш боксер зустрінеться з першим номером посіву на змаганнях, представником Англії - Джозефом Джойсом.

А ось представник України в категорії до 69 кг, Ярослав Самофалов поступився представнику Боснії і Герцеговини Адему Фетаховичу. Підсумковий рахунок 1:2 на користь боснійця.

Перша втрата в українській жіночій збірній, для якої турнір в Самсуні - перша можливість заробити ліцензії в Ріо.

В рамках другого змагального дня, який відбувся 10 квітня, національна збірна України зазнала однієї втрати. Юлія Циплакова при спірному суддівстві програла росіянці Анастасії Беляковій 0:3. Ще дві українки Тетяна Коб та Марія Бова вступлять в боротьбу зі стадії 1/8 фіналу.