Семеро українських боксерів виступлять у чвертьфіналі Кубка Странджа

iSport.ua,  24 лютого 2017, 11:07
0
123
Микола Буценко

Третій день престижного турніру в Болгарії став успішним для українських боксерів.

У Болгарії в четвер, 23 лютого, відбулися чергові поєдинки попереднього раунду міжнародного боксерського турніру класу А - Кубок Странджа 2017.

За результатами змагального дня в активі нашої команди три найважливіші перемоги, які дозволили нашим боксерам вийти в 1/4 стадії змагань.

Впевнено провів поєдинок лідер збірної України у вазі до 60 кг - Юрій Шестак. У своєму дебютному поєдинку на турнірі наш боксер здолав представника США Аарона Переза.

Чергову перемогу на турнірі здобув також і Микола Буценко. У поєдинку за вихід до чвертьфіналу наш боксер здолав представника Росії, переможця Європейських ігор 2015 і чемпіона Росії 2016 - Бахтовара Назірова.

Другу перемогу на змаганнях здобув також і лідер нашої команди у вазі до 75 кг, одесит - Валерій Харламов, який здолав опір турецького боксера - Ондера Сіпала.

Таким чином, в чвертьфінальних поєдинках змагань національна збірна України буде представлена ​​в семи вагових категоріях. Крім вищевказаних боксерів за медалі продовжують боротися Назар Куротчин, Володимир Скрипка, Дмитро Лісовий і Ігор Шевадзуцький.

Раніше повідомлялося, що Мгер Оганесян і Денис Пісоцький припинили боротьбу на Кубку Странджа.