Українець Буценко пробився до фіналу Кубку Странджа

iSport.ua,  26 лютого 2017, 10:24
0
136
Микола Буценко виступить у фіналі Кубку Странджа

Один з українських боксерів зумів вийти до фіналу престижного турніру в Болгарії.

У столиці Болгарії пройшли півфінальні поєдинки міжнародного боксерського турніру класу А - Кубок Странджа-2017, за результатами яких визначилися фіналісти цьогорічного розіграшу змагань.

З чотирьох українських боксерів лише один виграв свою півфінальну битву, тоді як інші троє повернуться додому з бронзовими медалями.

У категорії до 56 кг лідер нинішньої збірної Микола Буценко здобув упевнену перемогу над Ютару Робертом Ейсебіо з Румунії 5: 0 і вийшов у фінал.

У категорії до 60 кг Юрій Шестак дав бій, але поступився англійському боксерові Калумі Френчу 1: 4. Також представнику Англії з рахунком 0: 5 програв Володимир Скрипка, який виступає в категорії до 81 кг.

Не зумів дійти до фіналу і представник категорії до 75 кг Валерій Харламов, який поступився казаху Турсунбай Кулхмеду 0: 5.

Як повідомлялося, у півфінал Кубку Странджа пробилися четверо з дев'яти українських боксерів.