8 березня 2011, 23:55
0
121
Шахтар виявився сильнішим за Рому

У вівторок, 8 березня, відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. Донецький Шахтар приймав італійську Рому.

Шахтар (Донецьк, Україна) - Рома (Рим, Італія) - 3:0 (перший матч - 3:2)

Гол: Хюбшманн (18); Вілліан (58); Едуардо (87)

Перший тайм немов став продовженням римського матчу. Шахтар дуже швидко зміг відкрити рахунок і тим самим взяти матч під свій контроль. Вілліан прострілив з флангу і Томаш Хюбшманн п'ятою переправив м'яч у ворота. Відразу ж після цього Мхітарян запоров швидкий вихід 3 в 2.

Рома швидко відійшла від пропущеного гола і заробила пенальті – це все той же Мхітарян заблокував гравця гостей у своїй штрафній. А от тільки сам 11-метровий став черговим психологічним ударом для Роми – П’ятов впевнено парирував удар Борр’єлло.

На 40-й хвилині трапилася ще одна подія, яка визначила долю Роми - Філіп Мексес, центральний захисник, за цей короткий період встиг заробити дві жовті картки на Луіса Адріано і відправився відпочивати.

А вже в доданий час Даніеле де Россі по-хамськи ліктем ударив Даріо Срна в ніс – арбітр цей епізод проморгав.

І надалі футболісти Роми дозволяли собі витівки не за правилами. Особливо діставалося нашому капітану.

А на 58-й хвилині у ворота Роми прилетів другий гол – це Вілліан після подачі з кутового отримав м'яч, підробив його і в своєму фірмовому стилі закрутив у дальній кут.

Після цієї події єдине, що змогли протиставити гості - це хамство і грубість. У футболі в цей вечір у них нічого не виходило.

Жадсон міг довести рахунок до ще більш непристойного, він не влучив у ворота. Але і підсумкові 3:0, які горіли на табло Донбас-Арени, надовго запам'ятаються уболівальникам.

За матеріалами: Олександр Кривицький, СПОРТ bigmir)net