Барселона перемогла Реал в матчі за Суперкубок Іспанії

18 серпня 2011, 00:58
0
20
Моуріньо проти Гвардіоли: хто кого?

У ніч на 18-е серпня було зіграно матч за Суперкубок Іспанії, в якому Барселона в ефектному стилі переграла Реал.

Суперкубок Іспанії. Матч

Барселона - Реал - 3:2

Гол: Іньєста (15); Мессі (45, 88) - Кріштіано Роналдо (20); Бензема (82)

Попередження: Хаві (42); Маскерано (55) - Хедіра (28); Марсело (55); Роналдо (55); Пепе (62); Рамос (76); Коентрау (85)

Вилучений: Марсело (90 +4)

(Перший матч - 2:2)

Камп Ноу. Початок матчу: 00:00

ВІДЕО: Ще й не таке буде. Реал і Барселона розходяться миром на Сантьяго Бернабеу

Барселона: Вальдес - Дані Алвес, Піке, Маскерано, Абідаль - Бускетс (Кейта, 85), Хаві, Іньєста - Педро (Фабрегас, 83), Мессі, Вілья (Адріано, 74)

Тренер: Хосем Гвардіола

Реал: Касільяс - Рамос, Пепе, Карвальо, Коентрау - Хабі Алонсо, Хедіра (Марсело, 46), Озіл (Кака, 78), Ді Марія (Ігуаїн, 64), Кріштіано Роналдо - Бензема

Тренер: Жозе Моуріньо

Все, матч завершено. Це було щось. Відмінний початок іспанського сезону!

Відразу ж пішла стінка на стінку. Червоні картки отримали Вілья і Озіл, і, напевно, ще хтось. Моуріньо стиха вдарив когось із тренерського штабу Барселони, що зафіксували камери. Негарно, Сеу Жозе

90 +4- а хвилина. Марсело зрубав Фабрегаса - арбітр відразу ж дістає червону картку!

90 +3- а хвилина. Вальдес вийшов з воріт майже на лінію штрафної і перехопив подачу на Ігуаїна і Бензема.

Чотири хвилини додав арбітр.

90-а хвилина. Касільяс зберіг інтригу! Ікер виграв у Мессі вихід один на один!

88-а хвилина. ГГГГООООЛЛЛЛ! Мессі! Ліонель віддав пас на Адріано на кут штрафної, бразилець у дотик прострілив, і сам же Мессі розстріляв Касільяса з десяти метрів!

85-а хвилина. Коентрау записав на свій рахунок попередження, а Кейта змінив Бускетса.

83-я хвилина. Вийшов Фабрегас! Педро пішов відпочивати.

>

82-а хвилина. ГГГГООООЛЛЛЛ! Знову кутовий прийшов на допомогу Реалу! Адріано не зумів вибити м'яч, з першим ударом Бензема Вальдес впорався, але проти другого був безсилий! Будуть пенальті?!

80-а хвилина. Реал затиснув Барселону на її половині поля, але ударів по воротах Вальдеса поки немає.

78-а хвилина. Ще одна заміна від Моуріньо: Кака замість Озіла.

76-а хвилина. А Реал продовжує збирати урожай жовтих карток: Рамос збив Адріано, за що був покараний.

74-а хвилина. Вілья поступився місцем на полі Адріано.

70-а хвилина. Рамос не влучив по воротах, пробиваючи головою з лінії воротарського після навісу від кутового прапорця! Рідко коли Серхіо не використовує такі шанси, сьогодні не його день (поки що).

67-а хвилина. Бускетса забули в штрафній під час подачі кутового, але Серхіо ще потрібно тренеровать удари головою - значно вище поперечини.

66-а хвилина. Іньєста розчистив шлях для Мессі, той завдава удару з лінії штрафної, але чудово грає Касільяс!

64-а хвилина. Ігуаїн змінив Ді Марію.

63-а хвилина. Вілья після подачі штрафного як чортик з табакерки вискочив з-за спин захисників і пробив головою, але не влучив.

62-а хвилина. Пепе прийняв на спину Мессі. Дуже грубо, і арбітр без роздумів показує португальцю жовту картку.

60-а хвилина. Мессі після свистка послав м'яч у рекламні щити. Чиста жовта, але арбітр пробачає аргентинця.

58-а хвилина. Фабрегас почав пробіжку біля краю поля. Невже Пепе відразу кине Сеска в таку рубку.

54-а хвилина. Марсело, вистрибуючи за м'ячем, вирішив вдарити Мессі. Бразилець як слід не влічив, але Мессі впав на газон. Виникла бійка, підсумком якої стали жовті картки Маскерано, Роналдо і Марсело.

53-я хвилина. Роналдо отримує м'яч на фланзі, прибирає Алвеса і б'є у нижній кут - Вальдес накриває.

52-а хвилина. Пепе заблокував удар Вільї з кута штрафної. Навряд чи португалець забув, як Давид зняв павутину з дев'ятки воріт на Сантьяго Бернабеу.

50-а хвилина. Багато сумбуру в діях обох команд. Ні каталонцям, ні мадридцям не вдається зробити більше трьох передач поспіль.

48-а хвилина. Алонсо так подав штрафний з центра поля, що м'яч пішов за лицьову лінію.

Другий тайм почався. Моуріньо зняв Хедіра, який поводився дуже агресивно, і випустив Марсело.

Арбітр відправляє команди на перерву, а ми констатуємо, що матч виправдовує всі очікування!

45-а хвилина. ГГГГГОООООЛЛЛЛЛ! Фантастика! Подача корнера, Бензема відбив м'яч у центр штрафного, Мессі обігрався з Піке, який повернув Лео м'яч пасом п'ятою, а далі справа техніки: Десятка Барселони підсікає м'яч над Касільясом, що  кинувся у ноги  ! 2:1!

44-а хвилина. Педро заробив кутовий на лівому фланзі.

42-а хвилина. Хаві удостоївся попередження за фол на Коентрау.

39-а хвилина. Який Пепе підкат зробив в свій штрафний - чисто він відібрав м'яч у Іньєсти, який був готовий віддати гольовий пас.

37-а хвилина. Мессі після пасу Хаві зі своєї половини поля тікав на побачення з Касільясом, Ліонель пробив з лінії штрафного, але Ікер ногою відбиває м'яч. Правда, там ще й Рамос з Пепе зробили все, щоб максимально ускладнити життя аргентинцеві.

35-а хвилина. Мессі прискорився по центру, але пас на Хаві, що  опинився в штрафному, виявився занадто сильним.

32-а хвилина. Поки що ігрова перевага повністю на стороні Реала. Каталонці занадто повільно розігрують м'яч в центрі поля.

29-а хвилина. Вальдес! Черговий провал оборони Барси: Озіл безперешкодно увійшов в штрафну і бив метрів з 14-ти в нижній кут, але воротар зреагував!

28-а хвилина. Хедіра заробив перший гірчичник у матчі.

26-а хвилина. Перекладина грає за Вальдеса! Роналдо перевірив на міцність каркас воріт Барселони ударом з лінії штрафної!

25-а хвилина. Педро обіграв Коентрау на фланзі, подавав у центр штрафної, але там Піке грає головою.

21-а хвилина. Касільяс! Іньєста вивів на удар Педро, той з лінії штрафного бив під поперечину, але кіпер Реала тягне!

20-а хвилина. ГГГГГОООООЛЛЛЛ! Реал зрівнює рахунок! Мадридці розіграли кутовий, Бензема подавав низом з кута штрафний, а Кріштіано Роналдо підправив м'яч у кут воріт Вальдеса! 1:1

20-а хвилина. МОМЕНТ в Реала! Піке втратив м'яч, Ді Марія закинув м'яч у штрафний на Озіла, той обіграв Вальдеса, але кут був гострим і Месут віддав пас на Бензема, а Каріму завадили пробити фактично по порожніх воротах захисники!

17-а хвилина. Дуже легко Барселона відкрила рахунок. У Мадриді Реалу вдалося відігратися, подивимося, як буде зараз!

15-а хвилина. ГГГГООООЛЛЛЛ! Почалося! Мессі шикарним пасом розрізав оборону Реала, Іньєста вийшов на побачення з Касільясом і технічно підсік над ним м'яч!

13-та хвилина. Педро прострілював з правого флангу, Мессі не встиг, а Вільє завадив Касільяс, якому довелося вибивати м'яч ногами!

9-а хвилина. Реал сміливо пресингує Барселону на її половині поля, через що каталонці ніяк не можуть побудувати свою атаку.

6-а хвилина. Роналдо пробив з кута штрафний, але м'яч як слід не ліг на ногу, через що удар вийшов дуже неточним.

4-а хвилина. Відзначимо, що сьогодні з перших хвилин не грає один з двох новачків Барселони, який виходив в основі у першому матчі - Алексіс Санчес. Гвардіола випустив той склад, який обіграв Реал в півфіналі Ліги Чемпіонів у минулому сезоні.

1-а хвилина. Оце почали! Пресинг Реала дозволив Роналдо пробити метрів з 12-ти, але Вальдес врятував свою команду! Подача кутового завершилася неточним ударом п'ятою когось із мадридців.

Матч розпочався!

Доброї ночі тим, хто вирішив пожертвувати парою годин сну заради чергового Ель-Класіко. Дійсно, як можна пропустити матч, в якому команда Моуріньо реально претендує на те, щоб переграти найкращу команду минулого сезону. Навіть сам Гвардіола визнав, що Королівський клуб зараз сильніший за Блаугранас. Правда, можна не сумніватися, що наставник каталонців спробує чимось здивувати вершкових. Можливо, сьогодні ми станемо свідками дебюту Сеска Фабрегаса.