Обов'язкова програма: Динамо пройшло Літекс на шляху до групового етапу Ліги Європи

Обов язкова програма: Динамо пройшло Літекс на шляху до групового етапу Ліги Європи

Київське Динамо у четвер, 25 серпня, другий раз обіграло болгарський Літекс у раунді плей-офф Ліги Європи і вийшло до групового етапу.

Динамо - Літекс - 1:0

Гол: Мілевський (74)

Перший матч - 2:1

Із подробицями матчу можете ознайомитися ТУТ.

Літекс, намагаючись відігратися, з перших хвилин сміливо пішов вперед, і мав дві непогані можливості, щоб відкрити рахунок: спочатку Янев не влучив по воротах, а потім за Шовкоского зіграла штанга після удару Міланова.

ВІДЕО:Динамо обіграло Літекс. Огляд матчу

Динамо незабаром перевело гру в центр поля, а найвірніший шанс засмутити воротаря Літекса був у Мілевського, але Вінісіус впорався з ударом Артема. На останніх хвилинах першого тайму знову нагадав про себе Янев, який намагався забити гол зі штрафного, проте забити болгарину не дозволив Шовковський.

У другому таймі Динамо довго не могло налагодити гру в атаці, але й у Літекса нічого не виходило. На 74-й хвилині кияни нарешті забили гол: Алієв подав кутовий, а Мілевський пробив головою.

У час, що залишився Ідейє не реалізував вихід один на один, а Аруна запоров кілька перспективних штрафних.

Нагадаємо, що раніше у груповий етап Ліги Європи вийшла Ворскла, яка обіграла бухарестське Динамо із загальним рахунком 5:3.