29 серпня 2011, 06:48
0
15
Бабаєв обурений діями Веллітона

Генеральний директор московського ЦСКА Роман Бабаєв після вчорашнього столичного дербі зі Спартаком окремо зупинився на епізоді із зіткненням капітана і воротаря армійців Ігоря Акінфєєва і нападаючого Червоно-білих Веллітона.

"Веллітон - справжній покидьок. Він вкотре вже атакує нишком. Ми подивилися повтор епізоду: Акінфєєв був перший на м'ячі, так що будь-яка боротьба була марною.

Але Веллітон навмисне його вдарив. Через це наш воротар невдало приземлився і травмував ногу. Сподіваюся, Веллітону за цей епізод воздасться. Деякі вболівальники вже обіцяють влаштувати відплату. Ми не прихильники таких акцій, але, тим не менш, нехай тепер обережніше вулицями ходить", - сказав Бабаєв.

Зазначимо, що воротар ЦСКА внаслідок отриманої в результаті зіткнення з Веллітоном травми пропустить близько півроку.

Нагадаємо, в центральному матчі 22-го ранку Чемпіонату Росії московські ЦСКА і Спартак зіграли внічию - 2:2. Інцидент з Акінфеєвим стався в середині першого тайму - на 27-й хвилині.

За матеріалами: Спорт-Экспресс