Ярмоленко забив переможний гол у ворота Чорноморця

У суботу, 18 вересня, в рамках 10-го туру Української Прем'єр-ліги одеський Чорноморець приймав київське Динамо.

Голи: Політило (17) - Алієв (40, пен), Ярмоленко (42)

Попередження: Васін (20); Вангелі (80) - Мілевський (18); Нінкович (59); Гармаш (77)

Початок матчу: 15:30. Арбітр: Віталій Романов

Чорноморець: Паст - П. Ковальчук, Шіманець, Вангелі, Донець, Сетте (Зубейко, 87), Політило, К. Ковальчук, Леонардо (Цигирлаш, 72), Васін (Діденко, 46), Каськов

Тренер: Роман Григорчук

Динамо: Шовковський - Данило Сільва, Бетао, Хачеріді, Попов - Вукоєвич, Нінкович (Гармаш, 60), Алієв, Ярмоленко, Мілевський, Ідеє

Тренер: Юрій Сьомін

Все, матч завершений. Динамо здобуло важку перемогу на Чорноморцем.

90 +3- а хвилина. ІДЕЄ обіграв захисника, вийшов один на один з Пастом і не зумів його переграти!

90 +2- а хвилина. Динамо довго тримає м'яч, дограючи матч.

90 +1- а хвилина. Діденко прострілював з флангу, але Хачеріді в підкаті перервав політ м'яча!

90-а хвилина. Алієв з кута штрафного пробив точно в руки Пасту. Чотири хвилини додав арбітр

87-а хвилина. Зубейко поміняв Сетте.

86-а хвилина. Хачеріді кинувся під удар Політило з дальньої дистанції.

83-я хвилина. Низом бив Політило - влучив, здається, у свого ж партнера, що стояв у стінці.

82-а хвилина. Тепер Гармаш збив Політило перед штрафним Динамо.

81-а хвилина. Вангелі зупинив прохід Гармаша на підступах штрафного. Алієв пробив у стінку.

77-а хвилина. Гармаш традиційно заробив жовту картку. Коли він вже припинить збирати попередження?!

76-а хвилина. Одесити штурмують штрафну Динамо. В одній атаці тричі футболісти Чорноморця падали в штрафному киян, але кожен раз в рамках правил. Принаймні, арбітр не дає пенальті.

73-я хвилина. Ковальчук подав з флангу, Діденко випередив Бетао і пробив у падінні головою, але поруч зі штангою!

72-а хвилина. Каськов бив здалеку - все повз рамки. Цигирлаш змінив Леонардо.

70-а хвилина. Ярмоленко змістився з флангу в центр і пробив з 20-ти метрів - в руки Пасту.

66-а хвилина. Шовковський перехопив високу подачу від Політило. Тут же вкинув м'яч на Ярмоленко, Андрій вигравши боротьбу і Каськова, віддав пас на Ідеє, але той з десяти метрів не влучив у ворота! Як би Динамо не спіткала доля Шахтаря!. Гірники також відігралися, вийшли вперед, а потім не реалізували кілька моментів, після чого пропустили гол на останніх секундах.

64-а хвилина. Гармаш розігнав атаку Динамо, Ярмоленко виводив Мілевського на ударну позицію, але Артем ударив вище воріт.

63-а хвилина. Леонардо пройшов флангом і прострілив у центр штрафного, але Бетао був першим на м'ячі!

60-а хвилина. Гармаш вийшов замість Нінковича.

58-а хвилина. Паст впевнено зіграв на виході під час подачі з флангу. Там ще й Нінкович порушив правила проти воротаря одеситів, за що отримав жовту картку.

55-а хвилина. ПАСТ відбив удар Алієва зі штрафного метрів з 35-ти!

52-а хвилина. Алієв подавав кутовий, Хачеріді зумів пробити ногою, але не влучив по воротах.

48-а хвилина. Бетао не дозволив Діденку прийняти м'яч у штрафному, в боротьбі форвард Чорноморця наступив на ногу бразильцеві, але на щастя все обійшлося.

Другий тайм почався. Роман Григорчук випустив Діденка замість Васіна.

Перерва. Відмінні 45 хвилин подарували нам футболісти обох команд! Чекаємо продовження банкету.

45-а хвилина. Паст зняв м'яч з голови Хачеріді під час подачі чергового кутового.

42-а хвилина. ГГГГООООЛЛЛ! Ось це м'яч! Нінкович почав атаку пасом на Ідеє, той п'ятою повернув Мілошу м'яч, серб віддає передачу в штрафний на Мілевського, а Артем п'ятою віддає на Ярмоленка, якому залишалося потрапити у вільний кут! Захисники Чорноморця просто не встигли за думкою киян! Фантастичний гол!

40-а хвилина. ГГГООООЛЛЛ! Алієв б'є на силу в лівий нижній кут - Паст вгадав, але не дістав!

40-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Мілевського вдарили по ногах у штрафному Чорноморця.

38-а хвилина. Леонардо пробивав штрафний з 35-ти метрів, але влучив у стінку.

36-а хвилина. Ідеє скинув м'яч на Мілевського, Артем бив без підготовки з 14-ти метрів, але м'яч пролетів над поперечиною!

31-а хвилина. Ідеє вривався у штрафну, але замість удару вирішив накинути м'яч на Ярмоленка і Данило Сільву і перестарався - надто сильно.

29-а хвилина. Алієв розіграв кутовий, а потім прострілив від лицьової лінії, але Паст ногою вибив м'яч в аут. Другий корнер Алієв подавав, але Паст в цей раз кулаком вибив м'яч зі штрафної.

26-а хвилина. Політило бив здалеку - м'яч зрізався з ноги! Ось це матч, хочу я вам сказати! Команди грають без центру поля, атаки накочуються на ворота одна за одною!

25-а хвилина. Попов виконав подачу з флангу, Ярмоленко прийняв м'яч, прибравши відразу ж захисника, і бив на точність у нижній кут, але точності забракло - буквально сантиметрів 10!

24-а хвилина. Ярмоленко повернувся аж у свій воротарський майданчик і перервав подачу з флангу, холоднокровно скинувши м'яч головою в руки Шовковському!

22-а хвилина. Паст завадив Вукоєвичу забити з гострого кута, після того як Ярмоленко бив з 15-ти метрів, але влучив у захисника!

20-а хвилина. Васін грубо зіграв проти Данило Сільви. Алієв подавав штрафний, але Паст кулаками вибив м'яч далеко в поле. Пішла контратака моряків, яку дальнім ударом завершив все той же Васін - в руки Шовковському!

18-а хвилина. Мілевський заробив жовту картку.

17-а хвилина. ГГГОООЛЛЛЛ! Політило подавав з підкруткою у ворота, ніхто до м'яча не торкнувся, а Шовковський відбив м'яч, але так, що той відлетів у ворота! Так, не щастить воротареві Динамо останнім часом! 1:0.

16-а хвилина. Попов не за правилами зупинив прохід Леонардо буде штрафний!

15-а хвилина. Мілевський ефектно зупинив м'яч під удар Ярмоленку, але Андрію, який пробивав з 20-ти метрів, забракло точності!

11-а хвилина. Знову АЛІЄВ! Олександр бив з лінії штрафного, але м'яч пройшов поруч зі штангою!

9-а хвилина. У високому темпі грають команди, намагаючись не затримуватися в центрі поля. Можливо, через це багато помилок при передачах.

6-а хвилина. Політило подав кутовий - перший на м'ячі Мілевський!

5-а хвилина. Алієв потужно пробив з-за штрафної, але Паст парирував! Ідеє намагався атакувати другим темпом, але йому завадив захисник.

3-я хвилина. Одесити досить сміливо йдуть великими силами в атаку, намагаючись завершити наступальні дії ударом по воротах. Нагадаємо, Чорноморець раніше відібрав очки у Шахтаря, зігравши з гірниками в бойову нічию 2:2!