Фотогалерея: Чемпіонські амбіції. Металіст обіграв Шахтаря на Донбас Арені

24 жовтня 2011, 14:20
0
5

У неділю, 23 жовтня, у центральному матчі 14-го туру Прем'єр-ліги Металіст на виїзді обіграв Шахтар 2:1, підтвердивши, що може стати третьою командою, яка буде вести боротьбу за чемпіонство.

Рахунок у поєдинку в компенсовані хвилини першого тайму, який пройшов у рівній боротьбі, відкрив захисник харків'ян Крістіан Вільягра, замкнувши навіс Тайсона із флангу.

На початку другої половини зустрічі зміцнив перевагу Металіста Торсігльєрі, який після подачі кутового влучив у ворота Гірників. Шахтарю вистачило шести хвилин, щоб відквитати один м'яч - відзначився Мхитарян після пасу Луїса Адріано.

На 82-й хвилині харків'яни залишилися у меншості через вилучення Папи Гуйє, після чого господарі поля влаштували штурм воріт суперника. Однак Шахтарю так більше і не вдалося хоча б зрівняти рахунок у грі.

Цей успіх дозволив Металісту на кілька годин очолити турнірну таблицю (до перемоги Динамо) і випередити Шахтар, включившись у чемпіонську гонку.

Найкращі моменти матчу Шахтар - Металіст - у новій фотогалереї на СПОРТ bigmir)net.