УПЛ: Алієв веде Динамо у відрив від Шахтаря

4 березня 2012, 19:25
0
5
Київське дербі

Сьогодні, 4 березня, відбувся матч 21-го туру, в якому Динамо ледве за рахунком, але легко за грою перемогло київський Арсенал.

Динамо - Арсенал - 1:0

Гол: Алієв (65)

Попередження: Михалик (87) - Гоменюк (27), Польовий (45). Богданов (55), Одібе (75)

Київ. НСК Олімпійський. Початок матчу: 17:30

Арбітр: Сергій Бойко (Київська область)

Динамо: Шовковський, Данило Сілва, Михалик, Хачеріді, Бетао (Алієв, 57), Аруна, Мехмед (Дуду, 66), Гусєв, Мілевський, Ярмоленко, ідей (Вукоєвич, 79)

Арсенал: Боровик, Хомин, Одібе, Симоненко, Польовий, Максимов (Куанса, 76), Флореску, Міколюнас (Кобахідзе, 62), Старгородський (Богданов, 34), Ковпак, Гоменюк

Фінальний свисток фіксує триочкову перевагу Динамо над Шахтарем.

90 +1 хвилина. В атаці були футболісти "Арсеналу", але пробити Гоменюку не дали.

89-я хвилина. Дуду здійснив крос по лівому флангу, а потім виводив партнера на побачення, але Мілевського випередив голкіпер, який вдало зіграв на виході.

84-я хвилина. Алієв міг оформити дубль. Мілевський розіграв "стінку" з Алієвим, але останній пробив вище наміченої мети. На жаль, а міг зняти всі питання з приводу переможця.

78-я хвилина. Дуду прострілював з лівого флангу, але голкіпер вдало зіграв на виході і вибив м'яч кулаком. Браво, голкіпер. Добре зіграв у цьому епізоді.

68-я хвилина. Відповідь від "Арсеналу" був не такий гарний, як гол "Динамо". Кобахідзе з лінії штрафного пробив по воротах, але вийшло точно в руки голкіперу.

65-я хвилина. ГООООЛ 1:0 Алієв відкриває рахунок! Мілевський м'яч відкинув на Алієва, той обіграв Ковпака та як жахнув - Боровик піймався на протиході! КРАСИВО!

60-я хвилина. МОМЕНТ! Ковпак! Міг забивати! З правого флангу пройшла атака у "Арсенала". Ковпак отримав м'яч на лінії штрафної і в дотик пробив - м'яч розминувся зі штангою.

57-я хвилина. Алієв вийшов на поле, і ледь відразу ж не відзначився гольовою передачею - після подачі Алієва Ідей отримав м'яч на самоті в штрафний, але вдарив з граціозністю ведмедя з неробочої лівої ноги.

54-я хвилина. Гоменюк зробив не дуже вдалу подачу в штрафний майданчик суперника, але голкіпер вийшов з воротарської зони і забрав м'яч у свої рукавички.

51 000 глядачів прийшли в сьогоднішній сніговий вечір повболівати на стадіон!

51-я хвилина. Ідей здійснив крос по лівому флангу, а потім зробив сильний простріл на Мілевського, але Артем не очікував такої сильної передачі. Пропустив він її.

48-я хвилина. Фол в атаці зафіксував арбітр сьогоднішнього матчу, а порушення було з боку "Динамо". Хачеріді не за правилами нападав на голкіпера.

46-я хвилина. Стартував другий тайм. Потужний сніжок йде в столиці Україні. А у нас вже матч в Сімферополі між Таврією та донецьким Металургом таки скасували

45-я хвилина. Польовий отримав жовту картку за відмашку, а Динамо не змогло реалізувати хороший штрафний.

35-я хвилина. Ярмоленко розігнав атаку своєї команди через центр поля, потім робив пас на Артема, який пропустить м'яч між ніг в надії на підхоплення від партнера, але ідей такого пасу не чекав.

30-я хвилина. Ідей отримав пас з глибини поля, а потім почав зближатися з голкіпером, але ось Боровик більш ніж вдало зіграв на виході і не дав пробити нападаючому.

23-а хвилина. Гоменюк уже встиг побувати в положенні "поза грою". Гарна контратака вийшла у "Арсеналу", але ось захисники вчасно вийшли і залишили форварда в офсайді.

18-я хвилина. Гусєв віддавав прихований пас на Мілевського, якому залишалася його правильно прийняти і вискочити сам на сам, але ось захисник в підкаті перервав передачу.

16-я хвилина. Міколюнас робив простріл з лівого флангу, але Гусєв тут як тут. У падінні вибив він м'яч на кутовий удар, який нічого небезпечного не приніс гостям.

12-я хвилина. І ЩЕ ОДИН МОМЕНТ! Мілевський з одинадцяти метрів пробив по воротах головою, м'яч не захотів летіти у ворота. Класний футбол демонструють команди.

11-я хвилина. ГОМЕНЮК! Отримав пас цей футболіст трохи далі лінії штрафної і вже виривався на побачення з голкіпером, а потім захотів зіграти на красу, на замаху прибирав противника, але м'яч у нього відібрав захисник.

9-а хвилина. МОМЕНТ! Навіс з правого флангу головою замикав ідей, але от по м'ячу толком не влучив, і снаряд розминувся з дальньою штангою. Два небезпечних моменти за одну хвилину.

8-а хвилина. МОМЕНТІЩЕ! Ярмоленко втік по лівому флангу, а потім прострілив на лінію воротарського майданчика, де Гусєв зобов'язаний був забивати в порожні ворота, але струмом по м'ячу не влучив.

4-я хвилина. МОМЕНТ! Старгородський міг відзначитися вже на перших хвилинах матчу. Класна комбінація вийшла у них. Його одноклубник отримав м'яч на лінії штрафної і скотився снаряд по удар цього футболіста, який пробив на виконання, але м'ячик розминувся зі штангою.

1-а хвилина. Перший тайм почався. З центру поля матч почали футболісти "Динамо".