УПЛ: Шахтар без проблем справляється з Іллічівцем

10 березня 2012, 16:20
0
10
Іллічівець приймає Шахтар

Сьогодні, 10 березня, відбувся матч 22-го туру, в якому в дербі Донецької області зустрічалися Іллічівець і Шахтар.

Іллічівець (Маріуполь) - Шахтар (Донецьк) - 1:2

Гол: Ярошенко (68) - Хюбшман (7); Вілліан (55)

Попередження:
Будковський (56), Федотов (64), Полянський (75), Пуканич (90) - Едуардо (30), Хюбшман (53), Кривцов (67), Кобін (74)

ВІДЕО: Epic Fail. Луїс Адріано маже з двох метрів у порожні ворота

Маріуполь. Іллічівець. Початок матчу: 14.30

Арбітр: Дмитро Кутаков (Бровари)

Іллічівець: Худжамов, Бутко, Невмивака, Іщенко, С. Шевчук, Полянський, Чайковський (Пуканич, 71), Федотов (Ругінс, 71), Ярошенко (Яворський, 77), Тишенко, Будковський

Шахтар: П'ятов, Кобін, Кривцов, Ракицький, В. Шевчук, Хюбшман, Фернандіньо, Мхітарян, Ілсіньо (Дуглас Коста, 72), Вілліан (Тейшейра, 61), Едуардо (Луїс Адріано, 31)

ВІДЕО: УПЛ. Шахтар на виїзді розправляється з Іллічівцем

Фінальний свисток.

85-а хвилина. Адріано вийшов один на один з Худжамовим, але потрапив в положення "поза грою" форвард "гірників".

83-а хвилина. Кутовий удар виконали "гірники". Пішла подача на лінію воротарського, але там захисник був першим на м'ячі і вибив його головою.

80-а хвилина. Фернандіньо зі штрафного виконав навісну передачу на дальню штангу, але м'яч перелетів всіх гравців і пішов за лицьову.

78-а хвилина. Тейшейра пробивав по воротах з меж штрафного майданчика суперника, але Худжамов відбив м'яч!

68-а хвилина. ГОЛ 1:2 Ярошенко отримав м'яч на лівому куті штрафного майданчика суперника, змістився трохи в центр і завдав обвідний удар по воротах суперника - м'яч від дальньої штанги влетів в сітку воріт!

65-а хвилина. Передача на Адріано в лінію атаки Шахтаря послідувала, однак гравець опинився в положенні "поза грою".

60-а хвилина. Сергій Шевчук з лівого флангу виконав гостру подачу на дальній край воротарського майданчика, але там Будковський не зміг пробити по воротах.

55-а хвилина. ГОЛ 0:2 Краса! Вілліан зі штрафного, немов рукою, поклав м'яч в притик зі штангою в той кут, який захищала "стінка"! Прекрасний удар бразильця!

52-а хвилина. МОМЕНТІЩЕ! Жахливо грає оборона Іллічівця! Ілсіньо вийшов один на один з голкіпером, обіграв його і пробивав по воротах, але м'яч потрапив в одного з захисників!

49-а хвилина. АДРІАНО! Скільки можна? Вийшов Адріано один на один з голкіпером і пробив повз нього - м'яч потрапив у штангу, але відскочив до того ж Адріано, який з близької відстані пробивав з льоту - мимо!

48-а хвилина. Рішуче налаштовані на другий тайм гравці Іллічівця. Пішла передача в лінію атаки на Будковського, але той заліз в офсайд.

46-а хвилина. Другий тайм розпочався

45 +1 хвилина. В'ячеслав Шевчук отримав м'яч від Ракицького на лівому фланзі, але заліз гравець в положення "поза грою".

39-а хвилина. Мхітарян впав у боротьбі проти Іщенка, але арбітр не побачив у цій ситуації порушення правил з боку гравця господарів.

33-а хвилина. НЕЙМОВІРНО! Ілсіньо отримав м'яч на правому краю штрафного майданчика суперника і віддав передачу вздовж воріт на Адріано, який з трьох метрів примудрився пробити вище порожніх воріт!

30-а хвилина. Едуардо покинув футбольне поле без дозволу арбітра, за що отримує жовту картку.

24-а хвилина. Подача до воріт П’ятова пішла, але там господарем ситуації виступив Кривцов, який вибив м'яч головою.

22-а хвилина. Кобін з правого флангу виконав простріл у центр штрафної площі суперника, але там першим на м'ячі був Бутко.

15-а хвилина. П’ятов зараз в своїй штрафній площі ледь не втратив м'яч. Відпустив він м'яч від себе, але не зміг гравець Іллічівця цим скористатися. Ще й по ногах отримав футболіст.

14-а хвилина. Ілсіньо намагався пройти по правому флангу, проте в боротьбі з двома захисниками втратив м'яч.

10-а хвилина. Закид у штрафну площу Іллічівця пішов, проте захист впоралася в цьому епізоді.

7-а хвилина. ГООЛ 0:1 Фернандіньо виконав подачу зі штрафного на лінію воротарського майданчика, Едуардо виграв повітря і пробив головою по воротах, але Худжамов м'яч відбив. Першим на добиванні був Хюбшман, який з другої спроби відправив м'яч у сітку воріт!

3-а хвилина. Намагаються господарі проводити атаки, проте Шахтар щільно перекрив всі зони і не дає супернику підступитися до воріт.

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаИльичевец (Мариуполь)Шахтер ( Донецк)