Тренер Спартака про травму Диканя: Доведеться подавати скаргу до КДК на Кержакова

31 березня 2012, 19:32
0
13
Дикань отримав травму у матчі з Зенітом

Головний тренер Спартака Валерій Карпін має намір подати скаргу в Контрольно-дисциплінарний комітет Російської Прем'єр-ліги на дії форварда Зеніту Олександра Кержакова, що привели до травми воротаря москвичів і збірної України Андрія Диканя.

Про це він заявив одразу після матчу цих команд, який відбувся в суботу, 31 березня.

ВІДЕО: Герой. Дикань рятує Спартак ціною травми

"У Диканя розпух очей після зіткнення з Кержаковим Доведеться подавати в КДК, щоб дали стільки ж, скільки і Веллітону.", - Сказав Карпін.

ВІДЕО: Зеніт обіграв Спартак

Нагадаємо, в суботу, 31 березня, в 37-му турі Чемпіонату Росії Спартак поступився Зеніту з рахунком 1:2.

В середині другого тайму, Дикань, рятуючи ворота, зіткнувся з Кержаковим. Через 10-ть хвилин він попросив заміну, оскільки не зміг продовжити матч.

ВІДЕО: Форвард Спартака"ламає" Акінфєєва

Що стосується форварда Спартака бразильця Веллітона, то в минулому році він зіткнувся з воротарем ЦСКА Ігорем Акінфеєвим, який після цього отримавважку травму коліна. Нападник Червоно-білих був дискваліфікований на шість матчів.

ТЕГИ: Спартак (Москва)Андрей ДиканьЗенит (Санкт-Петербург)Валерий КарпинАлександр Кержаков