Синє щастя: Челсі завойовує Кубок Англії

5 травня 2012, 20:07
0
10
Дрогба знову приносить Челсі перемогу

Сьогодні, 5 травня, у фінальному матчі Кубка Англії зійшлися Челсі та Ліверпуль.

Кубок Англії. Фінал.

Челсі - Ліверпуль - 2:1

Гол: Рамірес (11); Дрогба (52) - Керролл (64)

ВІДЕО: Радість Абрамовича. Челсі переміг Ліверпуль у фіналі Кубка Англії

Попередження: Обі Мікел (39) - Аггер (45)

Лондон. Уемблі. Початок матчу: 19:15

Челсі: Чех, Босінгва, Іванович, Террі, Е. Коул, Рамірес (Мейрелеш, 76), Лемпард, Обі Мікель, Мата (Малуда, 90), Калу, Дрогба

Ліверпуль: Рейна, Джонсон, Шкртел, Аггер, Хосе Енріке, Спірінг (Керролл, 57), Хендерсон, Джеррард, Даунінг, Суарес, Белламі (Кейт, 79)

Хронологія матчу:

1-ша хвилина. Стартував у нас матч. Для Челсі це буде, можливо, перший трофей у сезоні. а от Ліверпуль свій Кубок (Кубок Карлінга) уже виграв.

3-тя хвилина. Поки що Челсі більше володіє м'ячем. Атака лондонців лівим флангом пройшла, але Шкртел у покаті вибив м'яча!

4-та хвилина. Калу на лівому фланзі атаки своєї команди перехопив м'яча і намагався здійснити прохід до штрафного майданчика суперника, але захисники не дозволили, та й гравець від себе далеко м'яча відпустив.

8-ма хвилина. Гравець Ліверпуля проривався до воріт суперника, але впав біля штрафної площі. Арбітр порушення правил не вгледів. Гра триває.

10-та хвилина. Шкртел виконав передачу верхом на чужу половину поля на Суареса, який не зміг зачепитися за м'яча у боротьбі із захисником. Дуже велике бажання показує Луїс, який відразу ж пішов у пресинг.

11-та хвилина. ГОЛ 1:0 Мата віддав передачу на Раміреса, який втік від опікуна, вийшов один на один із голкіпером і потужно пробив у ближній кут воріт. Голкіпер же кинувся у дальній кут!

14-та хвилина. Контратака Челсі розвивалася. Розвивав її Мата, але Джеррард у підкаті відібрав м'яча у гравця Челсі. Арбітр показує, що зовсім чисто зіграв гравець!

15-та хвилина. МОМЕНТІЩЕ! Подача з правого флангу у центр штрафного майданчика Челсі пройшла, захисник головою у падінні м'яча відбив на Белламі, який відразу ж пробивав! Чех, схоже, не реагував, але свою команду врятував захисник, відбив м'яча головою!

18-та хвилина. Даунінг з лівого флангу від лицьової лінії виконав навіс у штрафний майданчик суперника, але Террі опинився на м'ячі першим і головою вибив його подалі від воріт.

22-га хвилина. Суарес отримав м'яча у центральній зоні і віддав передачу у дотик на фланг на Белламі, який перебував у положенні "поза грою".

25-та хвилина. Калу! Пройшов зараз гравець із лівого флангу до штрафного майданчика суперника, обігравши двох гравців, увійшов у штрафну і хотів обіграти там Аггера, але захисник добре зіграв.

27-ма хвилина. Калу неподалік від штрафного майданчика Ліверпуля підхопив м'яча і вирішив пробити по воротах, але м'яч пройшов вище цілі.

31-ша хвилина. Джеррард вибивав м'яча у лінію атаки Ліверпуля, але влучив у ногу Мати. Пощастило, що м'яч відлетів у ту зону, де першим до нього встиг гравець у червоній футболці.

34-та хвилина. Мата виконав навісну передачу у центр штрафного майданчика, але там захисник Ліверпуля виграв повітря і вибив м'яча зі штрафної, ліквідувавши загрозу воротам.

37-ма хвилина. Джеррард виконав подачу зі штрафного на дальню штангу, звідки Шкртел скинув м'яча уздовж воріт. Арбітр просвистів. Положення "поза грою" зафіксовано у Шкртела.

40-ва хвилина. УДАР! Дрогба вирішив пробити по воротах із дальньої дистанції - повз ворота. Дуже часто сьогодні гравці застосовують дальні удари, але вони поки що не є небезпечними для голкіперів.

43-тя хвилина. Спірінг виконав навіс із глибини поля у штрафний майданчик, Хендерсон головою скинув м'яча у центр на Суареса, але занадто високо для Луїса - м'яч від його голови пішов у бік від воріт.

45-та хвилина. Аггер отримує жовту картку за грубу гру проти Обі Мікеля

Свисток на перерву. Челсі виграє перший тайм, але у Ліверпуля ще повно часу для того, щоб виправити становище.

49-та хвилина. Контратака Челсі пройшла. Коул опинився на ударній позиції на лінії штрафного майданчика, але гравець вважав за краще зробити пас у центр - м'яч від захисника прилетів до Рейні.

50-та хвилина. Джеррард рвався до воріт суперника, обіграв він двох футболістів, увійшов до штрафного майданчика, де впав у боротьбі із захисником. Арбітр не призначив одинадцятиметровий.

52-га хвилина. ГООООЛ! 2:0 Другий м'яч забиває Челсі. Лемпард із центральної зони віддав передачу у штрафний майданчик на Дрогбу, який із лівої ноги завдав більярдного кута у дальній кут воріт! Рейна не зміг дістати м'яча! Складно тепер буде Ліверпулю.

54-та хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Суарес! Суарес з меж штрафного майданчика суперника пробивав по воротах із гострого кута, але Чех відбив м'яч перед собою. Першим на м'ячі був Террі, який вибив його.

60-та хвилина. Калу! Міг зараз він віддавати перспективний пас на Лемпарда, але вирішив сам пробити у дальній кут воріт - удар вийшов не зовсім точним. Незадоволений гравець своїми діями.

63-тя хвилина. УДА-А-А-А-АР! Лемпард пробивав із тридцяти метрів зі штрафного по воротах суперника - м'яч пройшов за півметра від стійки воріт суперника. Непоганий удар Френка.

64-та хвилина. ГОООЛ! 2:1 Босінгва помилився! Вибивав він м'яча на фланзі, але влучив у ногу Даунінга. М'яч відскочив до штрафного майданчика до Керолла, який довго обробляв його, а потім потужно і точно пробив під поперечину.

67-ма хвилина. Джонсон зловив м'яча після того, як захисники Челсі його вибили. Відбувся удар з льоту метрів із двадцяти, але м'яч пролетів повз ціль!

70-та хвилина. УДА-А-А-А-А-А-А-Р! Джеррард! Керролл головою скинув м'яча на лінію штрафного майданчика, куди набіг Джеррард і з ходу потужно пробив по воротах, але м'яч пролетів вище!

71-ша хвилина. Суарес опинився практично один на один із Чехом, але арбітр перервав атаку свистком через положення "поза грою".

73-тя хвилина. Суарес із лівого краю змістився у центр і пробив із лінії штрафної площі низом - Чех перевів м'яча на кутовий!

76-та хвилина. Керролл! Джонсон із правого флангу виконав подачу на дальню штангу, де Керролл виграв верхову боротьбу і пробив по воротах, але м'яч пролетів над поперечиною!

80-та хвилина. МОМЕНТ! Суарес отримав м'яча на лівому краю штрафного майданчика суперника і виконав передачу у центр на Кейта, але передача ця виявилася дуже поганою. У продовженні епізоду був удар по воротах Челсі з-за меж штрафного майданчика, але м'яч пролетів високо над поперечиною.

81-ша хвилина. ГОЛ!! ЧИ НІ?!! Суарес виконав навіс на дальню штангу на Керолла, який головою пробивав, але Чех потягнув м'яча! Здалося, що вже за воротами м'яч відбив воротар. Звідси і велика кількість апеляцій з боку гравців Ліверпуля. Однак повтор показав, що м'яч повністю не перетнув лінію воріт!

87-ма хвилина. УДАР! Джеррард! Пробивав зараз зі штрафного по воротах, але м'яч влучив у голову гравцю Челсі, який стояв у стінці, а потім вийшов на кутовий, який нічим не запам'ятався.

88-ма хвилина. Джонсон вирішив пробити по воротах з-за меж штрафного майданчика - м'яч влучив у захисника. Контратака Челсі могла пройти, але не вийшла вона.

90 +2 хвилина. Джеррард виконав передачу із центрального кола на лінію штрафного майданчика суперника, де гравець червоних головою зачепив м'яча. Потім снаряд пішов за лицьову лінію. Від воріт удар буде.

90 +4 хвилина. Рейна необачно вискочив на верхову передачу від гравця Челсі, Малуда міг вражати порожні ворота із двадцяти трьох метрів, але пробив низом у захисника!