Алієв забив перший м'яч за Дніпро і віддав гольову передачу

0
14
Алієв забив перший м яч за Дніпро і віддав гольову передачу
Алієв забив і віддав гольовий пас

Півзахисник київського Динамо Олександр Алієв, який відданий в оренду Дніпру, забив перший гол за нову команду і записав на свій рахунок результативний пас.

У другому турі Чемпіонату України проти запорізького Металурга він реалізував пенальті на 79-й хвилині зустрічі. Рахунок після точного удару Алієва став 3:0 на користь дніпропетровців.

Потім він записав на свій рахунок результативну передачу, асистувавши на Джуліано, який і встановив остаточний рахунок у поєдинку - 4:0.

Алієв міг зробити дубль, але на 94-й хвилині з кількох метрів пробив у поперечину порожніх воріт.

Варто відзначити, що півзахисник з'явився на полі лише в другому таймі. На 59-й хвилині зустрічі Алієв замінив Дерека Боатенга.

Українець проводить вже другий матч за Дніпро. У першому турі він вийшов в кінцівці поєдинку проти Таврії.