Воротар Челсі: Ми грали проти дуже сильної команди

24 жовтня 2012, 08:13
0
24
Чех: Ми провели далеко не найкращий матч

Голкіпер Челсі Петер Чех після поразки в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів від Шахтаря зазначив, що швидкий забитий м'яч надав футболістам суперника впевненості у своїх силах.

"Дуже важливим став перший гол, тому що вже на третій хвилині ми дали Шахтарю перевагу в один м'яч. Господарі від самого початку відчули впевненість у своїх силах, йшли в хороші контратаки. Думаю, що ми грали непогано, але нам, звичайно ж, не все вдавалося. Ми не завжди правильно розтягували оборону суперника і залишали багато вільного простору - це було одним з ключових факторів, що вплинули на результат. Завдяки цьому суперник зумів створити нам багато проблем.

Ми грали проти дуже сильної команди і до того ж провели далеко не найкращий матч. Шахтар вже впродовж кількох років виступає в одному складі. Комбінація всіх цих факторів призвела до кінцевого результату. Ви бачили, що "гірники" добре структурований колектив, кожен футболіст знає своє місце і функції на полі. Шахтар вигравав Кубок UEFA, доходив до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, вони виступають на розкішному стадіоні. Останнім часом донецький клуб помітно додав", - заявив Петер Чех.

Нагадаємо, матч Ліги чемпіонів Шахтар Донецьк - Челсі закінчився з рахунком 2:1.