Фінальний акорд: Челсі за секунду до свистка перемагає Шахтар

7 листопада 2012, 23:44
0
12
Фернандо Торрес відкриває рахунок у матчі

У середу, 7 листопада, відбувся матч четвертого туру групового раунду Ліги Чемпіонів в якому Челсі в кінцівці поєдинку переміг Шахтар.

Початок матчу в Лондоні вийшов дуже бойовим. Не встигли команди відіграти першу десятихвилинку, як було забито два голи. Господарям пощастило першим - Ракицький відпасував на П'ятова, а того випередив Торрес і забив легкий гол. Варто зазначити, що це була не єдина груба помилка захисту.

Добре, що Шахтар не став відкладати гольову ситуацію і відразу ж відповів м'ячем - Фернандіньо увірвався в штрафну Челсі і відпасував на неприкритого Вілліана, який переправив м'яч у ворота Чеха.

Швидкі атаки гірників не раз ставили в безвихідь оборону "аристократів", але Тейшейрі і Мхитаряну не вистачило точності. А ось точності вистачило Оскару, який після невдалого вибігання П'ятова за штрафну підхопив м'яч і майже з центру поля заліпив його під поперечину. 2:1, і не найвеселіші перспективи на другий тайм.

Але почався другий тайм дуже добре. Вілліан відразу ж реалізував простріл Срна і створив гарний настрій для команди. 2:2, і після цього гра пішла гостра, з великою кількістю моментів.

Розв'язка наступила в кінцівці поєдинку - Луїс Адріано і Ілсіньо могли забити, але Мозес зробив це краще. Арбітр свиснув про кінець матчу - Шахтар програв.

Челсі (Лондон, Англія) - Шахтар (Донецьк, Україна) 3:2

Гол: Торрес (6), Оскар (40), Мозес (90) - Вілліан (9, 47)

За матеріалами:  СПОРТ bigmir)net