8 листопада 2012, 22:08
0
12
Гол Федецького Дніпру не допоміг

У четвер, 8 листопада, в матчі четвертого туру групового етапу Ліги Чемпіонів італійський Наполі переміг український Дніпро.

Подробиці та текстову трансляцію матчу дивіться ТУТ.

На цей раз тренер Наполі не став шкодувати Едінсона Кавані і випустив свою головну зірку в стартовому складі. Всього семи хвилин вистачило уругвайському голеадору для того, щоб забити м'яч. Джемала зробив чудову розрізану передачу крізь всю оборону Дніпра точно на хід Кавані. Едінсон, опинившись на ударній позиції, не схибив і впевнено переграв Лаштувку. Минуло всього нічого, як уругваєць міг забивати й другий гол. Цього разу Кавані сам створив собі гольовий момент, увійшовши у штрафну суперника і пробив з гострого кута. У цьому епізоді чеський воротар дніпропетровської команди зміг відбити загрозу. 1:0

Дніпру дуже повезло, що італійці обмежилися лише одним голом у ворота Лаштувки. Тільки до двадцятої хвилини гостям вдалося трохи відвести гру від своєї штрафної і створити свій перший момент. Канкава зважився на удар метрів з тридцяти, і лише лічені сантиметри розділили м'яч і ворота в цьому епізоді. Повільно, але вірно гра вирівнялася, і після закінчення тридцяти хвилин ініціатива перейшла до підопічних Хуанде Рамоса. Більше того, українці зуміли зрівняти рахунок стараннями Артема Федецького. Після навісу з кутового Одібе клас пробив по воротах, але не факт, що цього удару вистачило б для гола. Федецький вдало поправив м'яч у воротарській, остаточно позбавивши голкіпера Наполі шансів на порятунок. 1:1

Другий тайм знову розпочався з атак неаполітанського колективу. На п'ятдесятій хвилині Інлер міг забивати гол, проте м'яч після його удару прийшовся трохи повз ворота. А Роман Зозуля зумів відзначитися відразу ж після невдачі Інлера. Алієв зробив відмінну проникаючу передачу на єдиного форварда дніпрян у цьому матчі, який і вразив володіння Росаті. 1:2

Такого розвитку подій Вальтер Маццарі явно не очікував, тому в терміновому порядку зробив подвійну заміну. На полі з'явилися Хамшик і Інсіньє. Цей дует міг придумати гольову атаку на шістдесят шостій хвилині, проте удар Інсіньє після передачі від Хамшик прийшовся в захисника Дніпра. Практично тут же шанс відзначитися отримав Место, але і його удар не став гольовим.

І все-таки Наполі вдалося зрівняти рахунок. За тринадцять хвилин до кінця основного часу матчу Едінсон Кавані зробив дубль, чудово пробивши зі штрафного з двадцяти п'яти метрів. 2:2

У кінцівці матчу Дніпро вирішив зіграти на утримання цієї нічиї, але ця тактика виявилася помилковою. За дві хвилини до кінця основного часу Кавані забив свій третій м'яч точним ударом з лінії воротарської. 3:2

Але і це виявилося не все - вже в доданий час Едінсон забив оформив покер, подарувавши Наполі настільки потрібну перемогу. 4:2

Наполі (Неаполь, Італія) 4-2 Дніпро (Дніпропетровськ, Україна)

Голи: Кавані (7, 76, 88, 90 +3) - Федецький (33), Зозуля (52)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Звір з Неаполя. Кавані самотужки перемагає Дніпро

За матеріалами:СПОРТ bigmir) net